Bilety lotnicze z Portugalii do Poznania

już od 1324 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zLizbony
od1324 PLN
zCorvo Island
zFlores Island
zPico Island
zSanta Maria
Najtańsze loty do Poznania są realizowane z Lizbony. Tanie loty z Lizbony są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Portugalii mogą być wyższe niż z Lizbony.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Lizbony za bilety lotnicze z Portugalii do Poznania zapłacisz tylko 1324 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Portugalii do Poznania niższą od powyższej z Lizbony.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Portugalii do Poznania wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1324 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Poznania.
 


 
Wielkopolska stolica słynie z niemieckiego „ordnungu”, pry z gzikiem, rogali marcińskich i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Te podstawowe skojarzenia, które nasuwają się na myśl o nadwarciańskim mieście nie oddają jego prawdziwego klimatu. Przyjedź do Poznania czym prędzej i poznaj jego liczne walory!
 
Serce jednego z najstarszych polskich grodów bije na Starym Rynku, w którego bliskim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze zabytki – Ratusz, Ostrów Tumski, domki budniczne, piękne pałace Działyńskich, Mielżyńskich, Górków oraz pomnik Bamberki upamiętniający osadników niemieckich, którzy przywędrowali w wielkopolskie strony z Bambergu. Niezmienną od stuleci atrakcją są dwa niewinne białe koziołki, które z impetem, siłą i ferworem walki trykają się na wieży ratuszowej. Stary Rynek to nie tylko skupisko zabytków, przede wszystkim jest to miejsce spotkań mieszkańców.
 
Poznań nazywany jest miastem doznań. Liczne atrakcje, imponujące zabytki, muzea i galerie sztuki, klimatyczne knajpki i puby sprawią, że nie będziesz się nudzić w stolicy Wielkopolski.

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.