Bilety lotnicze do Rio De Janeiro

już od 3859 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od3859 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Rio De Janeiro są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze do Rio De Janeiro zapłacisz tylko 3859 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Rio De Janeiro niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Rio De Janeiro wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3859 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Rio De Janeiro.
 


 
Kto nie słyszał o gorącym Rio? Piękna plaża Copacabana, olbrzymi posąg Cristo Redentor górujący nad miastem i chyba najbardziej imponujący na świecie karnawał. Ale oprócz tych słynnych symbolów warto odkryć też uroki najstarszej części Rio położonej nad Zatoką Guanabra. Miasto słynie też z pięknych zabytków architektury sakralnej z XVI, XVII i XVIII wieku. Jeśli chcesz zobaczyć z lotu ptaka wszystkie cuda dawnej stolicy Brazylii, wjedź na Pão de Açúcar, Głowę Cukru, czyli skałę wznoszącą się na wysokości prawie 400 m n.p.m. Widok zapierający dech w piersiach gwarantowany!
 
Na szklaneczkę pysznej caipirinii i wieczór w klimacie brazylijskiej bohemy udaj się do dzielnicy Santa Teresa. W postkolonialnych willach znajdują się dziś galerie sztuki i przytulne kawiarenki. Jednak ogromna metropolia to nie tylko miejsce pełne południowej pasji, kolorów, hiszpańskich smaków, ale i uderzających kontrastów. Z jednej strony bogate dzielnice, luksusowe hotele i kurorty, w których wypoczywają najwięksi celebryci, z drugiej zrujnowane Fawele – brazylijskie slumsy. Rio de Janeiro od zawsze pociąga i intryguje. Intensywne chwile w rytmie brazylijskiego życia naprawdę uzależniają...