Bilety lotnicze z Polski do Rotterdamu

już od 1362 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od1362 PLN
zPoznania
od8810 PLN
zKatowic
od8844 PLN
zGdańska
od8934 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Rotterdamu są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Rotterdamu zapłacisz tylko 1362 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Rotterdamu niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Rotterdamu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1362 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Rotterdamu.
 


 
Rotterdam to drugie co do wielkości miasto w Holandii, zaraz po Amsterdamie. Port lotniczy rocznie obsługuje ponad milion pasażerów, którzy przylatują z największych stolic europejskich, aby cieszyć się urokami miasta.Na wstępie musisz wiedzieć, że Rotterdam zbombardowany podczas II wojny światowej nie jest miastem z ogromną liczbą klasycznych średniowiecznych zabytków, które można spotkać w innych holenderskich miejscowościach. W miejsce zniszczonych przez wojnę budynków postawiono nowoczesną, estetyczną architekturę. Ważną częścią Rotterdamu jest najbardziej ruchliwy port w całej Europie, który pełni swoją funkcję od XVI wieku.Masz możliwość skorzystać z rejsu wokół portu, możesz wygrzewać się na plaży Boompjeskade albo robić zakupy wzdłuż deptaku Lijnbaan. W Rotterdamie nie będziesz się nudził, wystarczy, że pójdziesz na spacer wzdłuż rzeki Mozy, a wieczór spędzisz w jednym z barów, wśród otwartej społeczności, turystów i studentów, tańcząc bez końca. Koniecznie odwiedź też charakterystyczny wiatrak Delfshaven, wizytówkę miasta, bez niego podróż nie byłaby kompletna.Oprócz świetnej zabawy Rotterdam słynie z najlepszych muzeów. Poznasz więc bogatą tradycję morską miasta i obejrzysz ciekawą kolekcję zabytkowych łodzi śródlądowych.