Bilety lotnicze z Niemiec do Rzymu

już od 352 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zFrankfurtu
od352 PLN
zDusseldorfu
od513 PLN
zHamburga
od608 PLN
zStuttgartu
od700 PLN
zKolonii
od839 PLN
zMunsteru
od1100 PLN
zLipska
od1116 PLN
zDrezna
od1136 PLN
zFriedrichshafen
zHeidelberg
zNorymbergi
zPaderbornu
zSaarbrucken
zWesterland
Najtańsze loty do Rzymu są realizowane z Frankfurtu. Tanie loty z Frankfurtu są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Niemiec mogą być wyższe niż z Frankfurtu.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Frankfurtu za bilety lotnicze z Niemiec do Rzymu zapłacisz tylko 352 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Niemiec do Rzymu niższą od powyższej z Frankfurtu.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Niemiec do Rzymu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 352 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Rzymu.
 


 
Zastanawiasz się, dlaczego 15 milionów turystów rokrocznie decyduje się wybrać do stolicy Włoch? Co przyciąga niczym magnes podróżników niemalże z całego świata? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to nietuzinkowa atmosfera tego miasta usytuowanego na siedmiu wzgórzach, w którym życie tętni nawet o bladym świcie. Niezwykłości temu miejscu dodaje fakt, iż w sercu Rzymu znajduje się najmniejsze państwo świata - Watykan, niezwykle potężne pod względem wiary i słowa. Rozsiane w różnych punktach metropolii obiekty sakralne są miejscami, do których przybywają pielgrzymi, odwiedzający m. in. grób papieża Jana Pawła II w Kaplicy Świętego Sebastiana w bazylice watykańskiej.
 
Wieczne Miasto, nie od dziś bywa inspiracją dla malarzy oraz reżyserów. Miłośnicy talentu Audrey Hepburn mogą udać się śladami jej bohaterki, która poznawała włoską stolicę w filmie „Rzymskie wakacje”. Pamiętaj, że Rzym, ze swymi wielowiekowymi tradycjami, nie jest tylko kolebką europejskiej cywilizacji, gdzie na każdym rogu można napotkać zabytki. Będąc w tym miejscu poznaj wspaniałych ludzi, spróbuj najlepszych lodów na świecie, wrzuć na szczęście monetę do Fontanny di Trevi i podziwiaj zachód słońca na Schodach Hiszpańskich.