Bilety lotnicze z Grecji do Salonik

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Grecji do Salonik niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Grecji do Salonik wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Salonik.
 


 
Lubisz śródziemnomorski klimat, aromat gronowego wina, smak ciemnych oliwek i koziego sera? Nie zwlekaj ani minuty dłużej, spakuj najpotrzebniejsze rzeczy do walizki, kup bilet i wyląduj na płycie lotniska w Salonikach. W tym drugim co do wielkości greckim mieście, funkcjonuje wiele knajpek, restauracji czy barów, w których posmakujesz regionalnych potraw i trunków. W tym niezwykłym miejscu odbywają się liczne festiwale, parady i koncerty, które przybliżą turystom grecką kulturę, znacznie lepiej niż przewodniki.
 
Czy wiesz, że symbolem Salonik jest wspaniała Biała Wieża, wzniesiona w XVI wieku na życzenie Sulejmana Wspaniałego? Z tym niezwykłym obiektem architektonicznym, będącym muzeum sztuki bizantyjskiej, związana jest tragiczna opowieść o brutalnym wymordowaniu janczarów przez Turków w roku 1821. Odwiedzając to greckie miasto, warto zobaczyć kopię konstantynopolitańskiej świątyni Hagii Sofii, najstarszy zachowany zabytek, czyli rotundę św. Jerzego, Łuk Galeriusza, wzniesiony za panowania Imperium Rzymskiego na cześć zwycięskiej bitwy stoczonej z Persami czy Bazylikę św. Dymitra, który jest patronem miasta.