Bilety lotnicze z Polski do Salonik

już od 480 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od480 PLN
zWarszawy
od480 PLN
zPoznania
od541 PLN
zWrocławia
od1355 PLN
zKatowic
od2823 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Salonik są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Salonik zapłacisz tylko 480 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Salonik niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Salonik wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 480 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Salonik.
 


 
Lubisz śródziemnomorski klimat, aromat gronowego wina, smak ciemnych oliwek i koziego sera? Nie zwlekaj ani minuty dłużej, spakuj najpotrzebniejsze rzeczy do walizki, kup bilet i wyląduj na płycie lotniska w Salonikach. W tym drugim co do wielkości greckim mieście, funkcjonuje wiele knajpek, restauracji czy barów, w których posmakujesz regionalnych potraw i trunków. W tym niezwykłym miejscu odbywają się liczne festiwale, parady i koncerty, które przybliżą turystom grecką kulturę, znacznie lepiej niż przewodniki.
 
Czy wiesz, że symbolem Salonik jest wspaniała Biała Wieża, wzniesiona w XVI wieku na życzenie Sulejmana Wspaniałego? Z tym niezwykłym obiektem architektonicznym, będącym muzeum sztuki bizantyjskiej, związana jest tragiczna opowieść o brutalnym wymordowaniu janczarów przez Turków w roku 1821. Odwiedzając to greckie miasto, warto zobaczyć kopię konstantynopolitańskiej świątyni Hagii Sofii, najstarszy zachowany zabytek, czyli rotundę św. Jerzego, Łuk Galeriusza, wzniesiony za panowania Imperium Rzymskiego na cześć zwycięskiej bitwy stoczonej z Persami czy Bazylikę św. Dymitra, który jest patronem miasta.