Bilety lotnicze z Polski do Salzburga

już od 1249 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od1249 PLN
zRadomia
od18382 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Salzburga są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Salzburga zapłacisz tylko 1249 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Salzburga niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Salzburga wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1249 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Salzburga.
 


 
Salzburg – przepiękne miasto, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO ze względu na liczne średniowieczne zabytki umiejscowione pośród niezwykłych ogrodów i zielonych parków. Salzburg leży w północno-zachodniej części Austrii, tuż przy granicy z Niemcami. Otoczony jest alpejskimi szczytami. Na jednym z nich, nad rzeką Salzach, została wzniesiona charakterystyczna dla miasta twierdza Hohensalzburg. Pobyt w Salzburgu sprawi, że poczujesz się jak w innej epoce. Na każdym kroku możesz ujrzeć zapierające dech w piersiach widoki, do których należą zarówno niespotykane krajobrazy, jak i przepiękne budowle.
 
Zwiedzanie zabytkowych kościołów, muzeów oraz licznych pałacyków i zameczków umożliwią Ci bliższe poznanie historii miasta i jego mieszkańców. Spacer pośród kolorowych parków i ogrodów pozwoli Ci się zrelaksować oraz zachwycić pięknem Salzburga. Koniecznie udaj się do parku wodnego, w którym możesz podziwiać niezwykłe rzeźby bogów i herosów greckich.
 
Możesz także odwiedzić dom, w którym wychował się Mozart. Salzburg to idealne miejsce dla sportowców. Niezależnie od dyscypliny i upodobań, możliwe jest uprawianie różnorodnych sportów w mieście i jego okolicach. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.