Bilety lotnicze z Polski do Sharm El Sheikh

już od 1635 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od1635 PLN
zKrakowa
od1785 PLN
zPoznania
od2372 PLN
zKatowic
od3949 PLN
zGdańska
od6309 PLN
zRadomia
od10678 PLN
zRzeszowa
od12416 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Sharm El Sheikh są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Sharm El Sheikh zapłacisz tylko 1635 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Sharm El Sheikh niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Sharm El Sheikh wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1635 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Sharm El Sheikh.
 


 
Sharm El Sheikh to egipski kurort położony w południowej części półwyspu Synaj nad Morzem Czerwonym. Wycieczka w to miejsce pozwoli połączyć doskonały wypoczynek nad ciepłym morzem, pośród piaszczystych plaż wraz z niesamowitymi atrakcjami i rozrywkami. Sharm El Sheikh jest bowiem doskonale przygotowane na przyjęcie turystów spragnionych wrażeń.
 
Prócz takich atrakcji jak wizyta w delfinarium, aquaparku, centrum rozrywki Soho Square czy licznych restauracjach i dyskotekach, w Sharm El Sheikh możesz skorzystać na przykład z przejażdżki quadem po pustyni. Możesz zrobić to też w tradycyjny sposób – na wielbłądzie. Niezwykłym doświadczeniem jest nurkowanie pośród wspaniałych raf koralowych w wodach Morza Czerwonego. Miejsce to jest również idealne dla miłośników innych sportów wodnych. Pobyt w Sharm El Sheikh stanowi doskonałą okazję do odwiedzenia Kairu i bliższego poznania kultury starożytnego Egiptu. Z kurortu można udać się również do Izraela, odwiedzić Jerozolimę czy spędzić parę chwil w największym naturalnym spa na ziemi – nad Morzem Martwym.
 
Atrakcji jest bardzo wiele, dlatego na pobyt w Sharm El Sheikh warto przeznaczyć większą ilość czasu.