Bilety lotnicze z Polski do Sofii

już od 551 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od551 PLN
zWrocławia
od630 PLN
zPoznania
od648 PLN
zGdańska
od651 PLN
zKrakowa
od654 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Sofii są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Sofii zapłacisz tylko 551 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Sofii niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Sofii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 551 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Sofii.
 

 
Odpoczynek w Bułgarii nie powinien ograniczać się jedynie do opalania się na piaszczystych plażach Złotych Piasków. Dla każdego miłośnika aktywnego zwiedzania wizyta w Sofii może okazać się idealnym rozwiązaniem. Miasto łączy w sobie całe bogactwo dziejów Półwyspu Bałkańskiego. Znaleźć tu można istniejące obok siebie średniowieczne cerkwie, starożytne kościoły oraz nowoczesne zabudowania. Najstarszym budynkiem Sofii jest Rotunda św. Jerzego. Oglądając ten zabytek można odnieść wrażenie, że całkowicie nie pasuje on do otoczenia. Wszystko dlatego, że obecnie świątynia znajduje się... na tyłach hotelu Sheraton. Dość niezwykłe miejsce jak na wczesnochrześcijański kościół.
 
W tym samym mieście można również zobaczyć średniowieczną Cerkiew Bojańską. Największym jednak kontrastem dla tych zabytków jest Narodowy Pałac Kultury, będący największą salą wystawienniczą w południowej Europie. Do wybudowania tego liczącego 11 poziomów (w tym 3 podziemne) obiektu zużyto więcej stali, niż podczas konstruowania paryskiej Wieży Eiffla. Bułgarska stolica należy do tych miejsc, w których czas płynie wolniej. Trudno znaleźć w niej ludzi żyjących w zawrotnym tempie, tak charakterystycznym dla mieszkańców dużych miast. Tutaj żyje się znacznie spokojniej.