Bilety lotnicze z Polski do Southend

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zБыдгощ
zГданьск
zКатовице
zКошалин
zКраков
zЛодзь
zЛюблин
zОльштын
zПознань
zРадом
zЖешув
zЩецин
zВаршава
zВроцлав
zЗелена-Гура
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Southend niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Southend wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Southend.
 


 
W Southend znajdziesz wszystkie tradycyjne przyjemności wzdłuż siedmiu wspaniałych kilometrów od morza. Wszystko zaledwie w godzinę jazdy pociągiem od Londynu, do którego przecież prosto dolecieć samolotem. Łatwo dotrzeć, lecz opuścić Southend ze względu na moc atrakcji nie sposób. Nie dziwi fakt, że miasto jest najbardziej popularnym londyńskim nadmorskim kurortem zarówno latem jak i zimą, gdy chcesz poczuć powiem świeżej bryzy. Southend posiada najdłuższe na świecie molo – 1,3 mili przyjemności biegnące do ujścia Tamizy, które organizuje życie społeczności i odwiedzających. Wzdłuż promenady oświetlonej jasnymi neonami znajduje się szereg salonów gier i kasyn, ale istnieją też trasy spokojniejsze, kieruj się wtedy na wschód. Występuje szeroka oferta sportów wodnych, a bardzo licznie odwiedzane jest oceanarium „Sea Life”. W Southend można znaleźć zabawę na każdą kieszeń. Nieopodal położony jest też park rozrywki Adventure Island, w którym do wyboru jest ponad 40 różnych przejażdżek i kolejek górskich. Centrum miasta z kolei to wyjątkowe miejsce na zakupy, przepyszny posiłek przy dźwiękach olśniewającej muzyki. Nieważne gdzie pójdziesz, w Southend poczujesz się naprawdę rozpieszczony!