Bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Split

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Republiki Czeskiej do Split niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Split wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Split.
 


 
Jeśli chcesz polecieć na Bałkany, to koniecznie zatrzymaj się na lotnisku w Splicie, a potem rusz w podróż i odkrywaj chorwackie ścieżki. To drugie, co do wielkości miasto w Chorwacji zachęca turystów śródziemnomorskim temperamentem, a także zróżnicowanym charakterem atrakcji. Split to centrum gospodarcze, administracyjne, ale przede wszystkim turystyczne.
 
Wpływa na to położenie miasta, które usytuowane jest w najcieplejszym, regionie północnym wybrzeża Morza Śródziemnego. W Splicie nie ma mowy o złej pogodzie do zwiedzania, zwłaszcza dzięki łagodnemu klimatowi. To oaza spokoju, miejsce pozbawione wiatru, idealne nie tylko do letniego wypoczynku, sprawdza się nawet w zimę. Gdy będziesz w mieście, koniecznie musisz odwiedzić pałac Doklecjana – główny zabytek Splitu, to on dał początek temu miastu, jeszcze za czasów rzymskiego panowania. W 1979 roku został wpisany wraz z otaczającą go starówką na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.
 
W przerwie posil się jedną z najzdrowszych kuchni na świecie. Składają się na nią świeże ryby morskie, warzywa, a jeśli dodasz do tego popularne czarne wino, będziesz w siódmym niebie.