Bilety lotnicze z Polski do Szczecina

już od 78 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od78 PLN
zWarszawy
od265 PLN
zWrocławia
od505 PLN
zRzeszowa
od545 PLN
zPoznania
od898 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Szczecina są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Szczecina zapłacisz tylko 78 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Szczecina niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Szczecina wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 78 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Szczecina.