Bilety lotnicze do Szwajcarii

już od 235 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Bazylea
od235 PLN
Zurych
od827 PLN
Альтенрхеин
Женева
Лугано/Агно
Najtańsze loty do Szwajcarii są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych są do Bazylei. Połączenia lotnicze do Bazylei oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Szwajcarii mogą być droższe niż do Bazylei.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa do Bazylei za bilety lotnicze do Szwajcarii zapłacisz tylko 235 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Szwajcarii niższą od powyższej z Krakowa do Bazylei.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Szwajcarii wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 235 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych