Bilety lotnicze z Polski do Thira

już od 796 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od796 PLN
zWrocławia
od938 PLN
zKatowic
od2165 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Thira są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Thira zapłacisz tylko 796 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Thira niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Thira wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 796 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Thira.
 


 
Thira to starożytna nazwa wyspy wulkanicznej Santorini, znajdującej się na Morzu Egejskim, wchodzącej w skład archipelagu Cykladów. Niezależnie od tego jak ją nazywasz, nie ma odpowiednich słów, by opisać magię tego niezwykłego miejsca.
 
Dziś nazwa Thira, a raczej Fira, odnosi się do miasta będącego stolicą Santorini. Thira jest miastem bielonych domów budowanych na skraju 400-metrowej kaldery. Wycieczka do Muzeum Archeologicznego oraz do Muzeum Prehistorycznego będzie wspaniałą podróżą do początków historii wyspy. Spacerując po wąskich uliczkach miasta zobaczysz wiele przepięknych miejsc, m.in. Białą Cerkiew, a także kupisz oryginalne pamiątki i biżuterię. Z Thiry rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na 18-kilometrową kalderę oraz kilka mniejszych, niezamieszkałych wysepek wulkanicznych.
 
Nie lada wyzwaniem jest samo dotarcie do miasta. Dostęp do niego umożliwiają drogi, głównie od wschodu. Ponadto z portu, do którego zawijają głównie statki wycieczkowe, wejdziesz do centrum wąskim chodnikiem, w kształcie litery „Z” lub wjedziesz stromą kolejką linową. Thira jest doskonałą bazą wypadową dla pragnących zwiedzić okoliczne wioski i wyspy.