Bilety lotnicze z Polski do Thira

już od 541 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od541 PLN
zWarszawy
od816 PLN
zGdańska
od930 PLN
zWrocławia
od1024 PLN
zŁódź
od1069 PLN
zPoznania
od1087 PLN
zKatowic
od1315 PLN
zRzeszowa
od1330 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Thira są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Thira zapłacisz tylko 541 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Thira niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Thira wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 541 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Thira.
 


 
Thira to starożytna nazwa wyspy wulkanicznej Santorini, znajdującej się na Morzu Egejskim, wchodzącej w skład archipelagu Cykladów. Niezależnie od tego jak ją nazywasz, nie ma odpowiednich słów, by opisać magię tego niezwykłego miejsca.
 
Dziś nazwa Thira, a raczej Fira, odnosi się do miasta będącego stolicą Santorini. Thira jest miastem bielonych domów budowanych na skraju 400-metrowej kaldery. Wycieczka do Muzeum Archeologicznego oraz do Muzeum Prehistorycznego będzie wspaniałą podróżą do początków historii wyspy. Spacerując po wąskich uliczkach miasta zobaczysz wiele przepięknych miejsc, m.in. Białą Cerkiew, a także kupisz oryginalne pamiątki i biżuterię. Z Thiry rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na 18-kilometrową kalderę oraz kilka mniejszych, niezamieszkałych wysepek wulkanicznych.
 
Nie lada wyzwaniem jest samo dotarcie do miasta. Dostęp do niego umożliwiają drogi, głównie od wschodu. Ponadto z portu, do którego zawijają głównie statki wycieczkowe, wejdziesz do centrum wąskim chodnikiem, w kształcie litery „Z” lub wjedziesz stromą kolejką linową. Thira jest doskonałą bazą wypadową dla pragnących zwiedzić okoliczne wioski i wyspy.