Bilety lotnicze z Polski do Tokio

już od 2933 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od2933 PLN
zWrocławia
od3612 PLN
zGdańska
od3654 PLN
zPoznania
od3755 PLN
zKrakowa
od3860 PLN
zKatowic
od4094 PLN
zSzczecina
od6376 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Tokio są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Tokio zapłacisz tylko 2933 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Tokio niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Tokio wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2933 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Tokio.
 


 
To nie byle co, stać na ostatnim piętrze Tokyo Skytree i mieć pod sobą jedną z najważniejszych metropolii świata. Z wysokości blisko 634 metrów rozciąga się widok na całą, niesamowitą stolicę Japonii - centrum nowoczesnego życia i symbol dynamicznych zmian. Dzisiaj, Tokio oferuje swoim gościom nieskończoną listę atrakcji, i to każdego rodzaju. Restauracje, kluby, ogromne centra handlowe, wydarzenia kulturalne, kina, muzea, galerie, parki rozrywki. Znajdziesz wszytko, czego tylko możesz zapragnąć na wakacjach w światowej stolicy.
 
Chcesz trafić w sam środek kolorowego, rozrywkowego Tokio i poczuć się jak w filmie? Shibuya to prawdziwy raj dla miłośników najlepszego shoppingu. Dzielnica mody, setek butików, klubów i ogromnych neonów. To na tych ulicach rodzą się najnowsze trendy i to tu młodzi Japończycy szaleją do białego rana. Shibuya kojarzy się też ze słynnym Love Hotel Hill z hotelami "na godziny" i Tobacco & Salt Museum, w którym dokładnie poznasz dzieje tytoniowych używek. Wyobrażeniom o nowoczesnym Tokio doskonale odpowiada Roppongi Hills - ogromny kompleks otwarty w 2003 roku, będący światowym symbolem japońskiego przemysłu IT.
 
Ale Tokio to nie tylko szklane drapacze chmur. Jeśli szukasz odpoczynku od zawrotnego tempa, odwiedź dzielnicę Asakusa, kryjącą jeszcze ducha starego miasta. Wąskie uliczki, stragany z tradycyjnymi pamiątkami i bardzo popularna świątynia buddyjska – Sensoji – są miłą odmianą. Tokio w ogóle potrafi zaskoczyć. Imperial Palace, świątynia Meiji Jingu, piękny Rikugien (ogród w japońskim stylu) czy rezerwat przyrody (The Institute for Nature Study ) to ciche zakątki w samym centrum miasta, zupełnie niepodobne do obrazków Tokio znanych z telewizji.