Bilety lotnicze z Polski do Trondheim

już od 758 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od758 PLN
zKrakowa
od974 PLN
zWarszawy
od1026 PLN
zWrocławia
od1253 PLN
zPoznania
od1357 PLN
zSzczecina
od1698 PLN
zRadom
od8795 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Trondheim są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Trondheim zapłacisz tylko 758 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Trondheim niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Trondheim wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 758 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Trondheim.
 


 
Jedno z najdalej na północ wysuniętych miast świata, norweskie Trondheim, należy zarazem do największych centrów edukacyjnych Skandynawii. Znajdujące się w mieście liczne szkoły wyższe sprawiają, iż obecnie co szósty mieszkaniec tego ośrodka jest studentem. Wizyta w Trondheim to doskonała okazja do bliższego poznania uroków północnej części Europy. Do najważniejszych zabytków miasta należy bez wątpienia Nidarosdomen czyli gotycka katedra. Jest to największa świątynia chrześcijańska w Skandynawii. Warto zwrócić uwagę na bogato zdobiony fronton budynku. Umieszczono na nim 57 rzeźb przedstawiających apostołów oraz świętych. Jednym z najbardziej interesujących obiektów jakie podziwiać można podczas zwiedzania miasta jest pochodzący z XVI wieku most Gamle Bybro. Po obu jego stronach zachowały się posterunki strażnicze, których zadaniem było pobieranie myta od podróżnych. Najlepiej odwiedzić Trondheim w sierpniu, podczas festiwalu Trondersk Matfestival. Serwowane wówczas lokalne przysmaki pozwolą poznać Norwegię od kuchni. Pyszne ryby, brązowe sery oraz koktajle owocowe to tylko przykłady tego, co można skosztować podczas trzydniowego festynu.