Bilety lotnicze z Polski do Trondheim

już od 716 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od716 PLN
zWarszawy
od759 PLN
zPoznania
od949 PLN
zWrocławia
od1115 PLN
zБыдгощ
zГданьск
zКатовице
zКошалин
zЛодзь
zЛюблин
zОльштын
zРадом
zЖешув
zЩецин
zЗелена-Гура
Najtańsze loty do Trondheim są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Trondheim zapłacisz tylko 716 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Trondheim niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Trondheim wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 716 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Trondheim.
 


 
Jedno z najdalej na północ wysuniętych miast świata, norweskie Trondheim, należy zarazem do największych centrów edukacyjnych Skandynawii. Znajdujące się w mieście liczne szkoły wyższe sprawiają, iż obecnie co szósty mieszkaniec tego ośrodka jest studentem. Wizyta w Trondheim to doskonała okazja do bliższego poznania uroków północnej części Europy. Do najważniejszych zabytków miasta należy bez wątpienia Nidarosdomen czyli gotycka katedra. Jest to największa świątynia chrześcijańska w Skandynawii. Warto zwrócić uwagę na bogato zdobiony fronton budynku. Umieszczono na nim 57 rzeźb przedstawiających apostołów oraz świętych. Jednym z najbardziej interesujących obiektów jakie podziwiać można podczas zwiedzania miasta jest pochodzący z XVI wieku most Gamle Bybro. Po obu jego stronach zachowały się posterunki strażnicze, których zadaniem było pobieranie myta od podróżnych. Najlepiej odwiedzić Trondheim w sierpniu, podczas festiwalu Trondersk Matfestival. Serwowane wówczas lokalne przysmaki pozwolą poznać Norwegię od kuchni. Pyszne ryby, brązowe sery oraz koktajle owocowe to tylko przykłady tego, co można skosztować podczas trzydniowego festynu.