Bilety lotnicze z Polski do Tuluzy

już od 859 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od859 PLN
zWarszawy
od859 PLN
zGdańska
od867 PLN
zWrocławia
od867 PLN
zRzeszowa
od7843 PLN
zBydgoszczy
od9553 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Tuluzy są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Tuluzy zapłacisz tylko 859 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Tuluzy niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Tuluzy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 859 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Tuluzy.
 


 
Czwarte pod względem wielkości miasto Francji to Tuluza. Położona na południu kraju, słynie między innymi z produkcji samolotów Airbus. Jest to nowoczesny ośrodek, który ma jednak za sobą wiele lat burzliwej historii. Założony w jeszcze w starożytności przez Celtów, znajdował się później pod panowaniem m.in. Rzymian, Wizygotów, Franków, Maurów. W mieście odnajdziemy więc wiele wspaniałych zabytków, które wspaniale komponują się z nowoczesną zabudową. Należą do nich m.in. bazylika św. Saturnina, katedra św. Szczepana, gmach ratusza przy placu du Capitole połączony z teatrem. Jeżeli interesujesz się sztuką z różnych okresów, począwszy od średniowiecza, koniecznie odwiedź Muzeum Augustynianów. Dla osób zafascynowanych wszechświatem, doskonała okaże się z pewnością wizyta w Miasteczku Kosmicznym. Można tam uzyskać wszelkie informacje odnośnie lotów kosmicznych oraz samego kosmosu. Tuluza nazywana jest przez Francuzów różowym miastem, a wszystko przez charakterystyczny kolor kamienia, z którego zbudowana jest znaczna część tamtejszych budynków. Odbijające się od nich światło słoneczne, potrafi sprawić, że Tuluza mieni się rozmaitymi kolorami – od pomarańczowego, przez różowy, po fioletowy.