Bilety lotnicze z Polski do Tunisu

już od 881 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od881 PLN
zKatowic
od1156 PLN
zRzeszowa
od1181 PLN
zKrakowa
od1241 PLN
zWrocławia
od1254 PLN
zPoznania
od1257 PLN
zGdańska
od11866 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Tunisu są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Tunisu zapłacisz tylko 881 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Tunisu niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Tunisu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 881 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Tunisu.
 


 
Jedną z najbardziej malowniczo położonych stolic świata jest Tunis. Miasto znajduje się na wzgórzu, co pozwala na podziwianie wspaniałych widoków między innymi na Morze Śródziemne. Delikatny spadek jednej ze ścian wzgórza sprawia, że miasto ma dogodny dostęp do piaszczystych plaż i ciepłej morskiej wody.
 
Tunis jest bardzo stary, jego początki sięgają X wieku p.n.e., stąd miasto posiada bogate zaplecze ciekawych zabytków. Jednym z nich są ruiny starożytnej Kartaginy, które stanowią pozostałość po podboju Tunisu przez Rzymian. Miasto było niejednokrotnie podbijane przez różne narody, toteż nie stanowi problemu odnalezienie w nim elementów rozmaitych kultur: rzymskiej, arabskiej, hiszpańskiej czy tureckiej. Oprócz zabytków warto odwiedzić także bazary, gdzie można nie tylko zaopatrzyć się w niezbędne towary, ale i poznać wiele tunezyjskich zwyczajów.
 
Pomimo dogodnej lokalizacji oraz wspaniałego klimatu, Tunis nie jest typowym miastem turystycznym, co jest jedną z jego zalet. Stolica Tunezji pełna jest atrakcji i niespodzianek, a niewielka liczba turystów tylko sprzyja korzystaniu z nich.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych