Bilety lotnicze z Polski do Turku

już od 1361 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od1361 PLN
zWarszawy
od1512 PLN
zKatowic
od1956 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Turku są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Turku zapłacisz tylko 1361 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Turku niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Turku wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1361 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Turku.
 


 
Męczą Cię upały? Masz ochotę spędzić wakacje w odrobinę chłodniejszym zakątku Europy? Wybierz się do Turku, urokliwego miasteczka położonego na południowo-wschodnim wybrzeżu Finlandii. Turku to wyjątkowe połączanie historycznego centrum i naturalnego piękna pobliskiego archipelagu. Dodatkowo, odwiedzając ten zakątek w okresie letnim, możesz wziąć udział w licznych festiwalach muzyki rockowej i kameralnej.
 
Obowiązkowym punktem zwiedzania jest Zamek w Turku, znajdujący się w pobliżu przystani promowej. Lochy, sale bankietowe i liczne wystawy powodują, że miejsce to jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. W mieście znajduje się też jedna z najważniejszych katedr w kraju. Ponadto warto zajrzeć do niektórych muzeów oraz do prawdziwego fińskiego gospodarstwa z 1950 roku, gdzie, mimo bliskości centrum miasta, poczujesz się jak na wsi. Muzea i galerie prezentują nie tylko zabytkowe i historyczne dzieła, ale dają także niepowtarzalną szansę zaprezentowania się młodym artystom.
 
Dla szukających kontaktu z naturą okolice miasta są wręcz idealnym miejscem wypoczynku. Przepiękny park narodowy, pobliskie wyspy i szum morza uspokoją każdego. Na koniec zajrzyj koniecznie do centrum morskiego Forum Marinum i Suomen Joutsen – narodowego statku Finlandii.