Bilety lotnicze z Polski do Ukrainy

już od 71 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Lwów
od71 PLN
Kijów
od74 PLN
Charków
od132 PLN
Zaporozhye
od132 PLN
Odessa
od160 PLN
Dniepropietrowsk
Ivano-Frankovsk
Najtańsze loty do Ukrainy są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Lwowa. Połączenia lotnicze do Lwowa oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Ukrainy mogą być droższe niż do Lwowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania do Lwowa za bilety lotnicze z Polski do Ukrainy zapłacisz tylko 71 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Ukrainy niższą od powyższej z Poznania do Lwowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Ukrainy wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 71 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.