Bilety lotnicze z Polski do Ukrainy

już od 113 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Lwów
od113 PLN
Kijów
od144 PLN
Charków
od145 PLN
Odessa
od361 PLN
Zaporozhye
od506 PLN
Chernovtsy
od656 PLN
Kherson
od700 PLN
Dniepropietrowsk
od878 PLN
Simferopol
od1551 PLN
Ivano-Frankovsk
Najtańsze loty do Ukrainy są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Lwowa. Połączenia lotnicze do Lwowa oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Ukrainy mogą być droższe niż do Lwowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa do Lwowa za bilety lotnicze z Polski do Ukrainy zapłacisz tylko 113 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Ukrainy niższą od powyższej z Krakowa do Lwowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Ukrainy wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 113 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.