Bilety lotnicze z Polski do Ukrainy

już od 78 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Kijów
od78 PLN
Odessa
od78 PLN
Charków
od118 PLN
Kherson
od118 PLN
Lwów
od118 PLN
Zaporozhye
od1333 PLN
Dniepropietrowsk
od1334 PLN
Simferopol
od9816 PLN
Ivano-Frankovsk
Najtańsze loty do Ukrainy są realizowane z Wrocławia. Tanie loty z Wrocławia są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Wrocławia.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Kijowa. Połączenia lotnicze do Kijowa oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Ukrainy mogą być droższe niż do Kijowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Wrocławia do Kijowa za bilety lotnicze z Polski do Ukrainy zapłacisz tylko 78 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Ukrainy niższą od powyższej z Wrocławia do Kijowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Ukrainy wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 78 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych