Bilety lotnicze z Polski do Ukrainy

już od 85 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Charków
od85 PLN
Lwów
od85 PLN
Kijów
od134 PLN
Kherson
od364 PLN
Dniepropietrowsk
od506 PLN
Chernovtsy
od528 PLN
Ivano-Frankovsk
Najtańsze loty do Ukrainy są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Charkowa. Połączenia lotnicze do Charkowa oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Ukrainy mogą być droższe niż do Charkowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska do Charkowa za bilety lotnicze z Polski do Ukrainy zapłacisz tylko 85 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Ukrainy niższą od powyższej z Gdańska do Charkowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Ukrainy wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 85 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych