Bilety lotnicze z Polski do Umea

już od 1089 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od1089 PLN
zKatowic
od2291 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Umea są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Umea zapłacisz tylko 1089 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Umea niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Umea wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1089 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Umea.
 


 
Największym miastem w Północnej Szwecji jest Umea. Jest to nowoczesny, tętniący życiem ośrodek, w którym możesz uczestniczyć w wielu wydarzeniach kulturalnych, świetnie się zrelaksować, a także poznać piękno niezwykłej przyrody Północy. W tym szwedzkim mieście odbywa się największy w kraju festiwal muzyczny Umea Open. Nie bez powodu również Umea otrzymała tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2014. Galerie, muzea, opery oraz odbywające się tam festiwale, zapewnią rozrywkę każdemu. Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników sportu. Odnajdą oni tam centrum sportowo-rekreacyjne, które jest największe w Europie. Umea to raj dla rowerzystów, golfistów, kajakarzy, a także fanów zimowych sportów. Oprócz tradycyjnych, jak jazda na łyżwach, nartach, snowboardzie czy sankach, możesz skorzystać też z przejażdżki saniami, do których zaprzęgnięto cztery syberyjskie owczarki husky. Adrenaliny dostarczy z pewnością także ekstremalne zimowe safari na quadzie. A może wybierzesz lot balonem nad miastem, aby móc z góry podziwiać jego piękną okolicę lub wypłyniesz w rybacki rejs, by polować na przeróżne morskie stworzenia? Te wszystkie oraz wiele innych atrakcji czekają na Ciebie w Umei!