Bilety lotnicze z Holandii do Warny

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Holandii do Warny niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Holandii do Warny wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Warny.
 


 
Warna to jedno z największych i najpiękniejszych bułgarskich miast. Pomimo tego, że leży nad brzegiem Morza Czarnego, nie jest typową miejscowością turystyczną. Nazywana „morską stolicą Bulgarii”, przyciąga miłośników kultury i zwiedzania. Jej długa oraz burzliwa historia przyczyniła się do powstania w mieście wielu fascynujących zabytków. W ciągu 2600 lat istnienia, Warna znajdowała się pod wpływem Greków, Cesarstwa Rzymskiego, Imperium Osmańskiego i Cesarstwa Bułgarskiego. Nic dziwnego zatem, że w mieście odnajdziemy rozmaite budowle, pochodzące z różnych okresów i reprezentujące różnorodne style architektoniczne. Obok prawosławnych cerkwi, odnajdziesz tam islamskie meczety czy pozostałości po rzymskich bazylikach. Warna jest także najważniejszym ośrodkiem kulturalnym w Bułgarii. Jest miejscem, w którym odbywa się najstarszy Festiwal Muzyki Klasycznej w kraju. Jest to miasto dramatu, teatru lalek, opery i filharmonii. Dwa ośrodki: Pałac Kultury i Sportu oraz Festiwalowe Centrum Kongresowe, umożliwiają organizowanie w Warnie międzynarodowych imprez sportowych, festiwali kina czy for naukowych. To niesamowite miasto pełne jest niespodzianek, o czym każdy powinien przekonać się sam!