Bilety lotnicze z Polski do Wenecji

już od 505 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od505 PLN
zPoznania
od532 PLN
zWrocławia
od532 PLN
zGdańska
od541 PLN
zRzeszowa
od543 PLN
zKatowic
od561 PLN
zBydgoszczy
od626 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Wenecji są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Wenecji zapłacisz tylko 505 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Wenecji niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Wenecji wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 505 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Wenecji.
 


 
Inspiracja dla dziesiątek malarzy i wymarzone miejsce na romantyczną podróż. Wenecja urzeka od pierwszego wejrzenia - malowniczo położona na archipelagu ponad stu wysepek, poprzecinana niewielkimi mostami i siecią wąskich kanałów, w których wodach odbijają się fasady najpiękniejszych pałaców, kościołów i kamienic. Odkrywanie uroków perły północnych Włoch to sama przyjemność. Zacznij od "najpiękniejszej ulicy świata", kanału Canal Grande. Spacer wzdłuż jego brzegów to okazja do zobaczenia słynnych weneckich zabytków, m.in. barokowej bazyliki Santa Maria della Salute z XVII wieku - jednego z symboli miasta. Wodna droga wije się aż przez sześć dzielnic, pod czterema imponującymi mostami. Najbardziej znany jest jednak Ponde di Rialto. W jego okolicy odbywają się smakowite, barwne Targi Rialto, z mnóstwem lokalnych frykasów. To tutaj zaopatrują się szefowie kuchni wykwintnych weneckich restauracji. Obowiązkowym punktem na trasie jest również Plac św. Marka - samo serce Wenecji - z Pałacem Dożów i Bazyliką św. Marka. Koniecznie wypij filiżankę kawy w tym "najpiękniejszym salonie Europy" (tak Napoleon nazwał centralny plac), bo ponoć tu jest najlepsza. Śladów historii, muzeów, galerii w Wenecji jest mnóstwo, a z wieloma zakątkami - jak na przykład z Mostem Westchnień - wiążą się ciekawe legendy. Miasto ma jednak o wiele więcej twarzy! Poznaj smak dzisiejszego towarzyskiego życia Włochów, które toczy się głównie wokół kawiarnianych stolików. Nie ważne czy to eleganckie kawiarnie na Placu św. Marka (Florian, Quadri i Lavena) czy tradycyjne bary przy gwarnej Strada Nova - mieszkańcy Wenecji uwielbiają dyskutować przy dobrej kawie lub ciccheti e l'ombra (przekąskach i winie). A jeśli chcesz naprawdę zaszaleć na weneckich ulicach, wybierz się na jeden z licznych festiwali organizowanych w mieście. Tu feta trwa niemal cały rok, a punktem kulminacyjnym zdaje się najpopoularniejszy w Europie karnawał. Dziesięciodniowa zabawa, huczne bale i tłumy kolorowych maschere defilujących wzdłuż rozświetlonych kanałów są niezapomnianym przeżyciem!