Bilety lotnicze z Polski do Werony

już od 311 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od311 PLN
zKatowic
od719 PLN
zWrocławia
od719 PLN
zKrakowa
od720 PLN
zPoznania
od720 PLN
zRzeszowa
od811 PLN
zGdańska
od827 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Werony są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Werony zapłacisz tylko 311 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Werony niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Werony wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 311 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Werony.
 


 
Werona przywodzi na myśl przede wszystkim cenne dzieła architektoniczne i renesansowe zabudowania . W mieście można podziwiać starożytny amfiteatr rzymski, mogący pomieścić 22 tys. widzów, Lwią Bramę oraz łuk triumfalny. Katedra w Weronie to najstarszy zabytek wczesnego średniowiecza, a w Bazylice św. Zenona zachwyci Cię piękny obraz Tycjana oraz ołtarz wykonany przez Andrea Mantegni . O każdej porze roku przy Via Capello 23 można spotkać tłumy gapiów. Z zapartym tchem wpatrują się oni w kamienny balkon, na którym rozegrała się akcja szekspirowskiego dramatu o najsłynniejszych kochankach świata. Dom Julii powstał na początku XX w., a tuż po wojnie dobudowano słynny balkon. Na dziedzińcu stoi naturalnych rozmiarów posąg Julii – piękny i magiczny. Legenda głosi, że dotknięcie jej prawej piersi gwarantuje szczęście w miłości. Co więcej, w krypcie kościoła San Francesco del Corso znajduje się Grób Julii, wykonany z różowego marmuru. Od początku swego powstania (XVIII w.) przyciągał podróżnych z całego świata, a Maria Ludwika (wdowa po Napoleonie), zabrała z sarkofagu kilka odłamków, które oprawiła i traktowała jak talizman. Wspaniałe zabytki i iście romantyczna historia sprawia, że Werona jest idealnym miejscem na wycieczkę dla zakochanych, a nawet na wypowiedzenie sobie sakramentalnego „tak”.