Bilety lotnicze z Polski do Wilna

już od 309 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od309 PLN
zGdańska
od510 PLN
zBydgoszczy
od520 PLN
zKatowic
od521 PLN
zKrakowa
od521 PLN
zSzczecina
od521 PLN
zWrocławia
od521 PLN
zPoznania
od522 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Wilna są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Wilna zapłacisz tylko 309 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Wilna niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Wilna wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 309 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Wilna.
 


 
Jednym z najbardziej romantycznych miast położonych nad Morzem Bałtyckim jest Wilno. Choć sprawia wrażenie leniwego i nieco ospałego, należy do czołówki miejsc najchętniej odwiedzanych przez zakochane pary w tej części Europy. Miasto pełne jest urokliwych zakątków i zabytków, obok których nie sposób przejść obojętnie.
 
Pomiędzy klasycystycznymi świątyniami wyróżnia się monumentalny gotycki kościół św. Anny. Innym interesującym obiektem jest skrywająca w swoim wnętrzu Muzeum Historyczne, Wieża Giedymina. Nazwana została ku pamięci historycznego przywódcy Litwy, księcia Giedymina. Był to element fortyfikacji chroniących miasto. W dziejach Wilna, Wieża odegrała niebagatelną rolę, ponieważ kto umieścił na jej szczycie swoją flagę, ten faktycznie władał miastem.
 
Równie ciekawym zabytkiem jest inny fragment murów miejskich, znany jako Ostra Brama. W tamtejszej kaplicy znajduje się sławny w całej wschodniej Europie obraz Matki Boskiej Ostrobramskiej. Dbając o plany urbanistyczne, władze miejskie zapewniły dużą ilość terenów zielonych w granicach miasta, a spacer wzdłuż rzeki Wili jest doskonałym sposobem na popołudniowy wypoczynek.