Bilety lotnicze z Rosji do Wrocławia

już od 2619 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNizhiny Novgorod
od2619 PLN
zAdler Sochi
zArchangielsk
zAstrachania
zBlagoveschensk
zCape Sarichef
zChabarowska
zCheboksary
zCherepovets
zCzelabińska
zEkaterinburg
zKaliningradu
zKhanty-mansiysk
zKomsomolsk Na
zKrasnodaru
zKrasnojarska
zLeshukonskoye
zMagnitogorsk
zMakhachkala
zMineralne Wody
zMurmańska
zNaryan Mar
zNizhnekamsk
zNizhnvartowsk
zNovokuznetsk
zNowosybirska
zPetropavlovska-Kamchatsky
zPetrozarodska
zStavropolu
zUlan Ude - Buryatia
zUljanowska
zVladikavkaz
zWładywostocka
zYuzhno Sakh
Najtańsze loty do Wrocławia są realizowane z Nizhiny Novgorod. Tanie loty z Nizhiny Novgorod są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Rosji mogą być wyższe niż z Nizhiny Novgorod.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Nizhiny Novgorod za bilety lotnicze z Rosji do Wrocławia zapłacisz tylko 2619 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Rosji do Wrocławia niższą od powyższej z Nizhiny Novgorod.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Rosji do Wrocławia wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2619 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Wrocławia.
 


 
Jednym z najpiękniejszych europejskich miast jest Wrocław. Stolica Dolnego Śląska, położona jest malowniczo u podnóża gór Sudetów, nad Odrą - drugą co do wielkości rzeką w Polsce. Wrocław pełen jest różnorodnych atrakcji, dlatego każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie tam coś dla siebie. Amatorzy zwiedzania powinni w pierwszej kolejności odwiedzić najstarszą część miasta - Ostrów Tumski. Na tym otoczonym wodami Odry terenie, odnajdziemy m.in. gotycką katedrę św. Jana Chrzciciela, kościół Świętego Krzyża czy Muzeum Archidiecezjalne z bogatą kolekcją sztuki sakralnej. Centrum Wrocławia stanowi oczywiście Stary Rynek. Otoczony z czterech stron wspaniałymi kamienicami, mieści w sobie Sukiennice oraz gotycko-renesansowy ratusz. Koniecznie trzeba zobaczyć też wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Halę Stulecia. Zachwyt z pewnością wzbudzi także Panorama Racławicka – potężne malowidło XIX-wieczne, udostępnione dla odwiedzających w oddziale Muzeum Narodowego. Wrocław to również miasto festiwali i szeroko pojętej rozrywki. Wspaniałym doświadczeniem będzie z pewnością wizyta w miejskim zoo czy ogrodzie botanicznym, a także parku rozrywki edukacyjnej „Ogrody Doświadczeń. Humanitarium”.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych