Bilety lotnicze z Polski do Zadaru

już od 79 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Zadaru są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Zadaru zapłacisz tylko 79 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Zadaru niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Zadaru wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 79 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Zadaru.
 


 
Loty do Chorwacji to idealny początek udanych wakacji. Najlepszym punktem wyjścia do każdego miejsca wydaje się być Zadar. Znajdujące się pośrodku Adriatyku miasto, otoczone przez liczne przystanie gwarantuje szybki dostęp do położonych nieopodal wysp oraz wysepek. Jednak Zadar to nie tylko przepiękne wybrzeże, to kawał historii. Miasto istnieje od 3000 lat i uważane jest za stolicę Dalmacji, jej centrum nawigacyjne. W centrum miasta, ponad zabytkowymi murami znajdziesz typowe śródziemnomorskie uliczki, pozostałość po rzymskim panowaniu. Jeśli zawitasz do Chorwacji, to tutaj na własne oczy zobaczysz połączone dziedzictwo starożytności z obecnym, tętniącym życiem wielu barów, kawiarni czy dwóch nowych architektonicznych budynków albo bardziej przypominających nowoczesną artystyczną instalację: „Pozdrowienia dla Słońca” i „Organów Miejskich” – wygrywają one melodię przy widowisku rozgrywającym się na nadmorskiej promenadzie.Bogactwo atrakcji i smak przygody przy zachodzie słońca. Zadar nie na wyrost nazywany jest sukcesem chorwackiego Adriatyku. Do nadmorskiej miejscowości przyjeżdżają zarówno miłośnicy architektury, jak również turyści, którzy pragną zapomnieć i odpocząć.