Bilety lotnicze z Polski do Zanzibaru

już od 2784 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od2784 PLN
zKatowic
od2914 PLN
zKrakowa
od2929 PLN
zPoznania
od3358 PLN
zGdańska
od3371 PLN
zWrocławia
od3661 PLN
zSzczecina
od4431 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Zanzibaru są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Zanzibaru zapłacisz tylko 2784 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Zanzibaru niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Zanzibaru wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2784 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Zanzibaru.
 


 
Miłośników egzotyki z pewnością zainteresuje wyjazd na jedną z równikowych wysp. Zanzibar, usytuowany przy wschodnim wybrzeżu Afryki, jest istną mieszanką kulturową. Swoje piętno odcisnęła na nim kultura afrykańska, europejska, arabska i hinduska.
 
Nie mniej atrakcyjne są uwarunkowania przyrodnicze. Wyspa znajduje się w strefie klimatu równikowego, zamieszkują ją egzotyczne gatunki roślin i zwierząt, turystów zachwycić mogą również niespotykanie turkusowa woda, cudowne plaże oraz słoneczna pogoda.
 
Zanzibar to idealne miejsce zarówno dla poszukiwaczy odpoczynku, pragnących spędzić spokojnie czas w niecodziennym otoczeniu, jak i dla aktywnych osób, uprawiających różne, szczególnie wodne sporty, czy amatorów przygód. Z pewnością urzeknie Cię również miejscowa kultura, a w szczególności tradycyjna muzyka i lokalne tańce. Poddaj się rytmom Taarab – najpopularniejszego stylu muzycznego Zanzibaru. Kobiety mogą spróbować nauczyć się bardzo zmysłowego tańca z chustami „dumbak”. Mówiąc o atrakcjach Zanzibaru, nie sposób ominąć miejscowej kuchni, w której korzysta się z niezwykle aromatycznych przypraw o niespotykanych walorach smakowych. Nie na darmo więc Zanzibar jest nazywany „pachnącą wyspą”. Odwiedź Zanzibar i sprawdź sam!