Bilety lotnicze z Polski do Zurychu

już od 479 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od479 PLN
zPoznania
od518 PLN
zKrakowa
od532 PLN
zGdańska
od603 PLN
zWrocławia
od608 PLN
zБыдгощ
zКатовице
zКошалин
zЛодзь
zЛюблин
zОльштын
zРадом
zЖешув
zЩецин
zЗелена-Гура
Najtańsze loty do Zurychu są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Zurychu zapłacisz tylko 479 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Zurychu niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Zurychu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 479 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Zurychu.
 


 
Szwajcarska stolica finansów i biznesu, miasto żyjące „pod krawatem” – tak możnaby opisać Zurych. Za kurtyną formalności i powagi, da się jednak odszukać w nim coś wyjątkowego. Miłośnicy spacerów powinni wybrać się na Starówkę oraz wjechać kolejką na górę Üetliberg, z której rozpościera się cudowny widok na miasto. Wśród wartych zobaczenia budowli, wymienić można Katedrę Fraumünster, pochodzącą z XIII wieku oraz świątynię Sankt Peterskirche z dzwonnicą prezentującą jeden z największych na świecie zegarów, którego średnica wynosi prawie 9 metrów. Fani zakupów znakomicie odnajdą się na Bahnhofstrasse – ulicy Dworcowej, usłanej drogimi butikami, ekskluzywnymi sklepami i salonami. Na jej końcu wstąpić można do najwyższego budynku miasta – Uranii, w której znajduje się obserwatorium astronomiczne.
 
W Zurychu można też zaszaleć. W sierpniu odbywa się tu gigantyczny festiwal techno, na który przybywa tysiące osób, pragnących zażyć tanecznego szaleństwa w ulicznej paradzie. Równość, wolność, taniec – festiwal to po prostu ogromna kilkunastogodzinna zabawa. Dla fanów spokojniejszej i bardziej wysublimowanej rozrywki, miasto proponuje Zürcher Theater Spektakel, w ramach którego zobaczyć można wiele znanych zespołów teatralnych. W Zurychu każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na zainteresowania. Jedno jest pewne - nie będziesz się tu nudził!

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych