Bilety lotnicze z Polski do Zurychu

już od 639 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od639 PLN
zPoznania
od797 PLN
zRzeszowa
od948 PLN
zBydgoszczy
od960 PLN
zGdańska
od998 PLN
zKatowic
od1059 PLN
zWrocławia
od1134 PLN
zKrakowa
od1370 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Zurychu są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Zurychu zapłacisz tylko 639 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Zurychu niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Zurychu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 639 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Zurychu.
 


 
Szwajcarska stolica finansów i biznesu, miasto żyjące „pod krawatem” – tak możnaby opisać Zurych. Za kurtyną formalności i powagi, da się jednak odszukać w nim coś wyjątkowego. Miłośnicy spacerów powinni wybrać się na Starówkę oraz wjechać kolejką na górę Üetliberg, z której rozpościera się cudowny widok na miasto. Wśród wartych zobaczenia budowli, wymienić można Katedrę Fraumünster, pochodzącą z XIII wieku oraz świątynię Sankt Peterskirche z dzwonnicą prezentującą jeden z największych na świecie zegarów, którego średnica wynosi prawie 9 metrów. Fani zakupów znakomicie odnajdą się na Bahnhofstrasse – ulicy Dworcowej, usłanej drogimi butikami, ekskluzywnymi sklepami i salonami. Na jej końcu wstąpić można do najwyższego budynku miasta – Uranii, w której znajduje się obserwatorium astronomiczne.
 
W Zurychu można też zaszaleć. W sierpniu odbywa się tu gigantyczny festiwal techno, na który przybywa tysiące osób, pragnących zażyć tanecznego szaleństwa w ulicznej paradzie. Równość, wolność, taniec – festiwal to po prostu ogromna kilkunastogodzinna zabawa. Dla fanów spokojniejszej i bardziej wysublimowanej rozrywki, miasto proponuje Zürcher Theater Spektakel, w ramach którego zobaczyć można wiele znanych zespołów teatralnych. W Zurychu każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na zainteresowania. Jedno jest pewne - nie będziesz się tu nudził!