British Airways loty

już od 651 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
British Airways

Najtańsze loty British Airways

Pokaż inne miasta

Loty British Airways (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy: British Airways Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.-pt. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty British Airways są obecnie do Londynu, Glasgow i Pragi. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Warszawy i Krakowa.
 

British Airways, loty już od 651 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 08 luty 2025 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 21 luty 2025 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu British Airways z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi British Airways zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi i bonusy

Brytyjskie linie lotnicze oferują swoim pasażerom wiele udogodnień i możliwości podróży w aż czterech klasach rezerwacyjnych: ekonomicznej, ekonomicznej premium, pierwszej i biznes. Pasażerowie wyższych klas lotniczych mają do dyspozycji ekrany dotykowe, porty USB i gniazdka elektryczne oraz szeroki wybór filmów, muzyki, gier i książek. Linie lotnicze British Airways zadbały o komfort i wygodę swoich pasażerów. W każdej klasie znajdują się wygodne fotele, a w cenie biletu podróżni otrzymują napoje i posiłki. Pomoc personelu otrzymują osoby niepełnosprawne oraz dzieci poniżej 5.roku życia. Klienci British Airways mogą uczestniczyć w programie Executive Club, który pozwala na zbieranie punktów Avois i wymienianie ich na kolejne przeloty lub udogodnienia. British Airways wprowadziły samoobsługowe stanowiska do odprawy, co znacznie skraca czas oczekiwania. Klienci posiadający złotą lub srebrną kartę Executice Club lub podróżujący klasą biznes z lotniska Heatrow moga skorzystać ze specjalnej strefy odpraw firmy Airways Premium Check-in.