rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

04 gru 2021
06 gru 2021
Dodaj następny pokój

City Break w Cannes

Francja od lat jest w czołówce najchętniej odwiedzanych krajów w Europie i na świecie. Znana z licznych zabytków i ciekawej historii, przyciąga również zapalonych wczasowiczów, którzy szczególnie chętnie wypoczywają na lazurowym wybrzeżu. Zdecydowanie najbardziej prestiżowym kurortem jest Cannes – miejscowość uwielbiana przez celebrytów, koronowane głowy, ale również i zwykłych turystów.


Miejscowość liczy już blisko 70 000 mieszkańców, na kilometr kwadratowy powierzchni przypada średnio 3 500 osób. Kurort jest niezwykle malowniczo położony, u podnóża Nadmorskich Alp, na Lazurowym Wybrzeżu. Coś dla siebie powinni więc tu znaleźć zarówno miłośnicy zwiedzania, ale też zapaleni wczasowicze i zwolennicy aktywnego wypoczynku.

City Break w Cannes – atrakcje

Organizowany w Cannes Festiwal Filmowy jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem tego typu w Europie, a o Złotą Palmę co roku walczą filmowcy z całego świata. Pałac Festiwalowy to jednak tylko jedna z wielu atrakcji, jakie ma do zaoferowania Cannes. Turyści chętnie przechadzają się również bulwarem Quay La Croisette, a piaszczyste plaże rozciągają się na długości 8 kilometrów.

Po zwiedzaniu wypocząć można w jednej z około 300 restauracji, sporo jest klimatycznych pubów, popularnością cieszą się herbaciarnie i kawiarnie. Cannes to również wymarzone miejsce na zakupy. Oprócz najlepszych butików i sklepów, można wybrać się na pchli targ, który jest ważną częścią francuskiej tradycji.

Hotel w Cannes, przelot do Cannes – gdzie szukać najlepszych ofert?

Serwis bluesky.pl daje możliwość błyskawicznego wyszukania najlepszych ofert wyjazdu city break w Cannes. Można przy tym dowolnie wybrać termin wyjazdu oraz liczbę osób, które wezmą udział w wyjeździe. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” lotnisko startowe oraz planowane daty wylotu i przylotu. Serwis bluesky.pl  znajdzie hotel w Cannes oraz inne hotele w okolicy i przelot do Cannes (lotniska w pobliżu Cannes). Można też wybrać inne miasto, żeby spędzić w nim  interesujący weekend.

, ,

Comments are closed.