rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

23 kwi 2021
25 kwi 2021
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 20. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Weekend w Dublinie (City Break)

Mimo niewielkiej ilości mieszkańców, Dublin to stolica którą warto odwiedzić. Swoim wyglądem przypomina polskie miasta, a najciekawsze miejsca zlokalizowane są w centrum, przez co nie trzeba podróżować po całym mieście by z satysfakcją stwierdzić iż – zwiedziłem Dublin.

Weekend w Dublinie?

Serce Dublina to College Green, gdzie znajduje się siedziba Banku Irlandii, będącego kiedyś siedzibą irlandzkiego parlamentu. Po drugiej stronie znajduje się Trinity College – jedna z najlepszych uczelni na świecie. Założona została jako uczelnia protestancka, mająca kształcić przeciwników papieża. Bardzo szybko stała się najważniejszą uczelnią w Irlandii, a nauka w niej groziła ekskomuniką z kościoła. Studiowali tutaj m. in. Swift, Wild czy Beckett. Kolejnym miejscem jest Muzeum Narodowe, gdzie można poznać całą historię Irlandii, począwszy od prehistorii, czasów celtyckich, aż do uzyskania niepodległości w 1922 roku. Miasto położone jest na wschodnim wybrzeżu Irlandii Północnej, nad Morzem Irlandzkim. Zajmuje powierzchnię około 115 km kwadratowych. Spacerując po parku Stephen Green, warto dojść do centralnego placu na którym znajdują się popiersia wybitnych Irlandczyków, zasłużonych dla państwa. Atrakcją dla spędzających weekend w Dublinie będzie z pewnością zwiedzanie muzeum browaru Guiness’a, najpopularniejszego piwa produkowanego w Irlandii.

Hotel w Dublinie, przelot do Dublina. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

Dzięki naszemu serwisowi możesz teraz w prosty sposób znaleźć ofertę wyjazdu na City Break w Dublinie w dowolnym terminie dla kilku osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe, podasz datę wylotu i datę przylotu. Serwis automatycznie znajdzie hotel w Dublinie i najbliższej okolicy oraz przelot do Dublina (lotniska w pobliżu Dublina). Możesz też oczywiście w polu do wpisać dowolny inny region obejmujący City Break.

, ,

Comments are closed.