rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

04 gru 2021
06 gru 2021
Dodaj następny pokój

City Break w Madrycie

Madryt, stolica Hiszpanii, to centrum zarówno gospodarcze, jak i kulturalne kraju – jest w końcu największym z miast, zlokalizowanym w środkowej części Półwyspu Iberyjskiego. Posiada ciekawą i barwną historię, mamy tu wiele atrakcji wartych zobaczenia, wyśmienitą kuchnię i barwne nocne życie.

Weekend w Madrycie?

Sercem i centralnym punktem miasta jest Puerta del Sol (Brama Słońca), czyli plac otoczony zabytkowymi zabudowaniami z charakterystycznym punktem – kilometrem zero, od którego są mierzone i podawane wszystkie inne miejsca w Madrycie.

Dla lubiących podziwiać zabytki Madryt ma dużo do zaoferowania: pałace – Królewski, Sprawiedliwości, Kongresowy, Senatu, katedry Almudena i San Isidioro el Real, kościół San Pedro el Real, klasztor Descalzas Reales czy park Casa de Campo z Fontanną Księcia.

Spędzający weekend w Madrycie smakosze mogą spróbować tradycyjnej narodowej kuchni madryckiej. Lokalne przysmaki to między innymi ryba w cytrynie besugo al horno, ryba bacalao, owcze sery, mięso konserwowane w solance cosido madrileno czy flaczki callo.

Madryt to miasto żyjące zabawą. Fiesty odbywają się tu bardzo często, w święta ludzie wychodzą na ulice, są koncerty, pokazy i zabawy z muzyką i tańcem. Poza tym mamy do wyboru dziesiątki znanych na całym świecie klubów muzycznych, grających najczęściej muzykę elektroniczną. Jednak kultywowana jest też tradycja i muzyka flamenco, których nie brakuje w stolicy Hiszpanii.

Hotel w Madrycie, przelot do Madrytu. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

Dzięki naszemu serwisowi możesz teraz w prosty sposób znaleźć ofertę wyjazdu na City Break w Madrycie w dowolnym terminie dla kilku osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe, podasz datę wylotu i datę przylotu. Serwis automatycznie znajdzie hotel w Madrycie i najbliższej okolicy oraz przelot do Madrytu (lotniska w pobliżu Madrytu). Możesz też oczywiście w polu do wpisać dowolny inny region obejmujący City Break.

, ,

Comments are closed.