rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

23 kwi 2021
25 kwi 2021
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 20. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Weekend w Oslo (City Break)

Największe miasto i stolica zimnej, lecz niezwykle urokliwej Norwegii, która większości kojarzy się tylko z połowem ryb. W rzeczywistości to miejsce pełne niezwykłych widoków i krajobrazów. Rozległe wybrzeża fiordowe to jedne z najpiękniejszych miejsc w Norwegii. Samo Oslo ma dość łagodny klimat dzięki wpływowi ciepłego golfsztromu płynącego tam aż od Atlantyku.
Krajobraz to głównie lasy i parki, pełne górskich strumieni i jezior. Wyspy Oslofjordu oferują niezwykle czyste, kameralne plaże, ciche zatoczki i mariny, pełne ustronnych kafejek.

Weekend w Oslo?

Przez całą zimę w centrum stolicy trwa Oslo Winter Festival, gdzie niezwykle popularne są lodowiska, koncerty, kuligi, a także – co ciekawe… pokazy mody.

Oslo położone jest na półwyspie skandynawskim. Powierzchnia miasta zajmuje około 454 km kwardatowych. Lezy w południowo-wchodniej części kraju nad Olslofjordem, który wcina się w głąb lądu.

Spędzając weekend w Oslo warto odwiedzić Pałac Królewski, obecną siedzibę pary królewskiej, którego zwiedzanie dostępne jest niestety jedynie w okresie letnim. Dodatkową atrakcją jest codzienna zmiana warty straży królewskiej o godzinie 13:00.

Miłośników sztuki zachęcamy do wizyty w Muzeum Narodowym, gdzie będą mieli okazję podziwiać bogate zbiory sztuki norweskiej i skandynawskiej, m.in. prace Muncha, Dahla czy Krohga.

Nie można opuścić Oslo, bez wizyty w Centrum Pokojowym Nobla, gdzie wystawione są ekspozycje dotyczące Pokojowej Nagrody Nobla, a także wojny i rozwiązywania konfliktów.

Rekreacyjnie można wybrać się na spacer do najpopularniejszego w Oslo Parku Vigelanda, gdzie znajdują się rzeźby Gustawa Vigelanda, ponad 200 figur z brązu i granitu.

Hotel w Oslo, przelot do Oslo. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

Dzięki naszemu serwisowi możesz teraz w prosty sposób znaleźć ofertę wyjazdu na City Break w Oslo w dowolnym terminie dla kilku osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe, podasz datę wylotu i datę przylotu. Serwis automatycznie znajdzie hotel w Oslo i najbliższej okolicy oraz przelot do Oslo (lotniska w pobliżu Oslo). Możesz też oczywiście w polu do wpisać dowolny inny region obejmujący City Break.

, ,

Comments are closed.