rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

08 sie 2020
10 sie 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Weekend w Paryżu (City Break)

Mówi się o nim: najromantyczniejsze miejsce na świecie, miasto zakochanych. Stanowi centrum polityczne i ekonomiczne Francji, pełne licznych zabytków i atrakcji turystycznych, które rocznie przyciągają ponad 30 milionów turystów.

Weekend w Paryżu?

Jeśli Paryż, to oczywiście słynna Wieża Eiffla, najpopularniejszy obiekt architektoniczny Paryża, z której szczytu można podziwiać panoramę całego miasta. Wybudowana została z okazji wystawy światowej zorganizowanej setną rocznicę rewolucji francuskiej.

Spędzając weekend w Paryżu, warto odwiedzić Luwr – jedno z najsłynniejszych muzeów na świecie, w którym eksponowane są obrazy samego Leonarda da Vinci, stela z kodeksem Hammurabiego czy Nike z Samotraki.

Pola Elizejskie to reprezentacyjna aleja Paryża, łącząca plac Zgody z placem Charles’a De Gaulle’a. Rozciągają się na długość trzech kilometrów. Spacerując nimi mijamy liczne teatry, kawiarnie i restauracje z niezwykłym paryskim klimatem.

Wieża Eiffla w Paryżu weekdn

Wieża Eiffla w Paryżu / fot. http://www.flickr.com/photos/yeho/7916340364

Paryż położony w centum Basenu Paryskiego nad Sekwaną, zajmuje powierzchnię 105,4km kwadratowych, a zamieszkuje go ok. 3 milionów ludności

Disneyland to raj nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Park rozrywki, której głównym symbolem jest legendarna Micky Mouse przyciąga turystów z całego świata od wielu lat, a jego popularność wciąż rośnie. Najlepiej przeznaczyć cały dzień na zabawę w tym niezwykłym miejscu.

Hotel w Paryżu, przelot do Paryża. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

Dzięki naszemu serwisowi możesz teraz w prosty sposób znaleźć ofertę wyjazdu na City Break w Paryżu w dowolnym terminie dla kilku osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe, podasz datę wylotu i datę przylotu. Serwis automatycznie znajdzie hotel w Paryżu i najbliższej okolicy oraz przelot do Paryża (lotniska w pobliżu Paryża). Możesz też oczywiście w polu do wpisać dowolny inny region obejmujący City Break.

, ,

Comments are closed.