Emirates loty

już od 2070 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
Emirates

Najtańsze loty Emirates

Pokaż inne miasta

Loty Emirates (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy: Emirates Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.-pt. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty Emirates są obecnie do Larnaki, Dubaju i Muscat. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Krakowa, Warszawy i Poznania.
 

Emirates, loty już od 2070 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 18 styczeń 2024 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 27 styczeń 2024 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu Emirates z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi Emirates zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi Emirates

Linia lotnicza bardzo dba o dzieci. Rodziny z maluchami mają pierwszeństwo wejścia na pokład. Emirates zapewnia najmłodszym pasażerom specjalne menu oraz zorganizowany czas i zabawę w czasie lotu. W kabinach znajdują się łóżeczka i przewijaki. Na dodatkową opiekę personelu mogą liczyć osoby niepełnosprawne. Kobiety w ciąży od 29. tygodnia muszą posiadać zaświadczenie lekarskie, żeby móc latać z Emirates. Pasażerowie oczekujący na lot mogą spędzić czas w komfortowych poczekalniach przewoźnika. Dubajska linia lotnicza oferuje swoim klientom bezpłatny program Emirates Skywards z możliwością zbierania mil i wymieniania ich na dodatkowe korzyści oraz Business Rewards - program przeznaczony dla małych i średnich firm. Poza linią lotniczą marka Emirates posiada jeszcze poboczne działalności, m.in.: Emirates Flight Catering i Emirates Harbour Hotel & Residence oraz Marina Hotel.