Emirates loty

już od 1617 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
Emirates

Najtańsze loty Emirates

Pokaż inne miasta

Loty Emirates (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy Emirates Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.‑pt. 9:00 - 20:00

sob. 10:00 - 14:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty Emirates są obecnie do Dubaju, Tehran i Phuket. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Krakowa i Warszawy.
 

Emirates, loty już od 1617 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 08 sierpień 2019 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 14 sierpień 2019 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu Emirates z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi Emirates zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi Emirates

Linia lotnicza bardzo dba o dzieci. Rodziny z maluchami mają pierwszeństwo wejścia na pokład. Emirates zapewnia najmłodszym pasażerom specjalne menu oraz zorganizowany czas i zabawę w czasie lotu. W kabinach znajdują się łóżeczka i przewijaki. Na dodatkową opiekę personelu mogą liczyć osoby niepełnosprawne. Kobiety w ciąży od 29. tygodnia muszą posiadać zaświadczenie lekarskie, żeby móc latać z Emirates. Pasażerowie oczekujący na lot mogą spędzić czas w komfortowych poczekalniach przewoźnika. Dubajska linia lotnicza oferuje swoim klientom bezpłatny program Emirates Skywards z możliwością zbierania mil i wymieniania ich na dodatkowe korzyści oraz Business Rewards - program przeznaczony dla małych i średnich firm. Poza linią lotniczą marka Emirates posiada jeszcze poboczne działalności, m.in.: Emirates Flight Catering i Emirates Harbour Hotel & Residence oraz Marina Hotel.