rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

02 kwi 2020
04 kwi 2020
Dodaj następny pokój

Gorące plaże Isla de Margarita

Turyści coraz częściej decydują się odkryć dla siebie to, co już pod koniec XIV wieku po raz pierwszy na mapie umieścił Krzysztof Kolumb. Piękne Karaiby kuszą przede wszystkim wspaniałą pogodą przez większą część roku, turkusową wodą i wspaniałymi plażami. Jednym z ciekawszych miejsc regionu jest należąca do Wenezueli Isla de Margarita. W przeszłości zasłynęła ze swojego wyjątkowego bogactwa pereł, dziś sama w sobie uznana nie bez przesady została za perłę Karaibów.


Margaritę zamieszkuje obecnie ok. 440 tysięcy mieszkańców, z czego większość skupia się na jej wschodnim wybrzeżu, głównie w trzech największych miastach: Porlamar, Pampatar i la Asunción, z których każde jest pełnym uroku centrum handlowym, rozrywkowym i wypoczynkowym. Przez wieki podległa Hiszpanii, wyspa wyzwoliła się w roku 1814. Dziś jest już bardzo dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem turystycznym, który przyciąga tłumy wczasowiczów zwłaszcza w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy.

Gorące plaże Isla de Margarita – dla kogo?

Miasta wyspy słyną ze wspaniałych hoteli, licznych sklepów i urokliwych restauracji oraz interesujących, zabytkowych budynków. Doceniają to turyści w młodym wieku, którzy cenią sobie relaks połączony z zabawą, chociaż z drugiej strony również i starsi turyści dostrzegają w wyspie idealne miejsce na spędzenie spokojnego urlopu.

Chociaż wyspa ma do zaoferowania wiele atrakcji, to jednak zdecydowanie jej największym bogactwem są fantastyczne plaże, które rozciągają się wzdłuż wybrzeży na długości 106 mil. Łącznie jest ich ponad pięćdziesiąt, a wśród najbardziej znanych wymienia się zazwyczaj Playa El Agua, Playa El Yaque czy chociażby Playa Caribe i Playa Puerto Cruz szczególnie lubiana i chętnie odwiedzana przez turystów. Szerokie, czyste, długie plaże z charakterystycznym białym piaskiem tworzą wręcz wymarzoną scenerię do idealnego urlopu w egzotycznych krajach.

Margarita spodobać się przy tym powinna nie tylko typowym wczasowiczom, którzy ponad wszystko przekładają spacery brzegiem morza i leniuchowanie na plaży, ale również i miłośnikom sportów. W bogatej ofercie wyspy znaleźć można m. in. nurkowanie, surfing czy jazdę konną, panują również świetne warunki do uprawiania sportów ekstremalnych.

Hotel w Isla de Margarita, przelot do Isla de Margarita – jak znaleźć najlepsze oferty?

Żeby znaleźć najlepsze oferty niespotykane miejsca Auckland, wystarczy skorzystać z naszego serwisu. W wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wystarczy tylko wpisać lotnisko startowe oraz datę planowanego wylotu oraz przylotu. Można również dowolnie wybrać liczbę osób, które wezmą udział w wyjeździe.  Serwis bluesky.pl automatycznie znajdzie przelot do Isla de Margarita oraz hotel w Isla de Margarita a także hotele w najbliższej okolicy. Można wybierać również spośród innych regionów oferujących wypoczynek na gorących plażach.

, ,

Comments are closed.