rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

05 sie 2020
07 sie 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Gorące plaże na Kota Kinabalu

Malezyjskie miasto, będące jednocześnie stolicą stanu Sabah, leżące na wyspie Morza Południowochińskiego – Borneo. Ciekawa infrastruktura turystyczna co roku przyciąga tutaj wielu turystów z całego świata, którzy mogą podziwiać egzotykę i niezwykłe krajobrazy tego wyjątkowego zakątku świata.

Jedną z najpopularniejszych atrakcji tego miejsca jest conocny market filipiński oraz targ, odbywający się w każdą niedzielę w ciągu dnia. Obydwa miejsca to niesamowite połączenie kultury i tradycji tamtejszych mieszkańców.

Gorące plaże na Kota Kinabalu – dla kogo?

W nieznacznej odległości od miasta znajduje się Monsopiad Cultural Village. Jest to swego rodzaju skansen, lub też tzw. żywe muzeum. Można zobaczyć w nim jak żyli, walczyli, pracowali i bawili się rdzenni mieszkańcy wyspy – plemiona Kadazadusun.

Dla miłośników plażowania, wystarczy pokonać łodzią niewielki odcinek trasy by dostać się do pięciu górzystych wysepek Parku Narodowego Tunku Abdul Rahman. Trzy z nich oferują noclegi, jednak większość przyjezdnych poświęca zazwyczaj jeden dzień na zwiedzanie Parku. To ulubione miejsce wypoczynku wszystkich turystów z pobliskich terenów.

Hotel w Kota Kinabalu, przelot do Kota Kinabalu. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

Dzięki naszemu serwisowi możesz teraz w prosty sposób znaleźć ofertę wyjazdu na Kota Kinabalu w dowolnym terminie dla kilku osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe, podasz datę wylotu i datę przylotu. Serwis automatycznie znajdzie hotel w Kota Kinabalu i najbliższej okolicy oraz przelot do Kota Kinabalu (lotniska w pobliżu Kota Kinabalu).

, ,

Comments are closed.