rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

17 kwi 2021
19 kwi 2021
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 20. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Gorące Plaże w Puerto Plata

Piaszczyste plaże, czysta woda, bajecznie kolorowe rafy koralowe i wraki statków spoczywające wciąż pod wodą tworzą charakterystyczny, wakacyjny i romantyczny klimat wysp położonych na Morzu Karaibskim. Największa jest Kuba, która ostatnio staje się popularnym celem wyjazdów turystycznych, ale zdecydowanie większą popularnością cieszy się Dominikana. Państwo położone na wyspie Haiti co roku przyciąga turystów, a raczej wczasowiczów, którzy w zimowych miesiącach chcą plażować i uprawiać co bardziej popularne sporty wodne.


Wybierając na wypoczynek Dominikanę, warto zastanowić się nad odwiedzeniem Puerto Platy, region i miasto o tej samej nazwie położone są w północno-zachodniej części Dominikany, nad Oceanem Atlantyckim. Zdecydowanie największą atrakcja jest malownicza plaża Playa Dorata o długości 15 mil, z charakterystycznym białym piaskiem.

Gorące Plaże Puerto Plata – dla kogo?

Zwolennicy aktywnego wypoczynku mogą surfować, w okolicach są też wspaniałe warunki do nurkowania – czysta woda, kolorowe rafy koralowe oraz romantyczne wraki powinny przypaść do gustu wszystkim zapalonym miłośnikom nurkowania.

W okolicach Puerto Plata obserwować można również tańczące i bawiące się w wodzie delfiny (w okresie od stycznia do kwietnia) oraz liczne gatunki ptaków. Wybrać się można również na wycieczkę do lokalnego parku narodowego El Moro National Park.

Puerto Plata tętni życiem również nocą. Na turystów i wczasowiczów czekają liczne bary, restauracje i kluby, które do białego świtu rozbrzmiewają latynoską muzyką i strumieniami leje się lokalny rum wymieszany z colą, tworząc tak charakterystyczny dla rejonów Morza Karaibskiego alkoholowy drink.

Hotel w Puerto Plata, przelot do Puerto Plata – gdzie szukać najlepszych ofert?

Nasz  serwis pozwala szybko znaleźć oferty wyjazdu gorące plaże Puerto Plata. Można również dowolnie wybrać termin wyjazdu oraz liczbę osób, które wezmą udział w wyprawie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” lotnisko startowe oraz datę wylotu i przylotu. Serwis bluesky.pl znajdzie hotel w Puerto Plata i inne hotele w okolicy oraz przelot do Puerto Plata (lotniska w pobliżu Puerto Plata). Można również wybrać spośród innych miejsc oferujących wypoczynek na gorących plażach.

, ,

Comments are closed.