Gorące plaże

rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

28 wrz 2023
30 wrz 2023
Dodaj następny pokój

Gorące plaże

seszele - wersja blogSeszele

Państwo wyspiarskie, którego trzy najważniejsze wyspy to Mahe, Praslin i La Digue. Sam archipelag składa się ze 115 granitowych i koralowych wysp, przyciągając turystów niesamowitymi krajobrazami, niebotycznymi palmami, turkusową wodą i białym piaskiem. Raj na ziemi!

 

 

mauritius - wersja blogMauritius 

Rajska wyspa, położona na wodach Oceanu Indyjskiego, oferuje odpoczynek na piaszczystych, białych plażach pełnych palm kokosowych i bananowców. Ogromną popularnością cieszą się rejsy statkami z oszklonym dnem, które umożliwiają podziwianie niesamowitych raf koralowych.

 

 

indonezja-bali - wersja blog

Bali-Indonezja

Długie, piaszczyste wybrzeża, potężne wulkany oraz ciepłe fale Oceanu Indyjskiego oblewające wyspę tworzą krajobraz iście magiczny. To raj dla surferów i fanów nurkowania. Maleńkie wioski ukryte w dżungli i niezwykłe zabytki kultury sprawiają, że Indonezja to miejsce, którego grzech byłoby nie odwiedzić.

 

 

tajlandia-koh-samui - wersja blog

Koh-Samui 

„Wyspa kokosowych drzew” i trzecia co do wielkości wyspa Tajlandii. Małe, klimatyczne wioski i niekończące się kilometry piaszczystych plaż tworzą ten idylliczny krajobraz. Tuż za linią wybrzeża, uroku dodają porośnięte lasem pasma górskie, piętrzące się w centrum wyspy.

 

 

 

tajlandia-phuket - wersja bluesky

Phuket

Prowincja i największa wyspa Tajlandii, położona na morzu Andamańskim, przez wielu nazywana „Perłą Morza Andamańskiego”. Swoim kształtem przypomina łzę. Wapienne klify, cudowne wybrzeża, piaszczyste plaże oraz malownicze wodospady tworzą egzotyczny krajobraz, który każdy zapamięta na całe życie.

 

 

meksyk-cancun - wersja blog

Cancun 

Miasto położone na wybrzeżu Morza Karaibskiego w Meksyku. Jego nazwa pochodzi od słowa Kaan Kuum co w języku Majów oznacza „miasto węży”. Warto wybrać się w głąb miasta, by zobaczyć ruiny w Zona Hotelera, pozostałości bo budowlach Majów. Yamil Lu”um to zniszczone przez warunki atmosferyczne resztki świątyni, które również warto zobaczyć.

 

wenezuela-isla-margarita - wersja blog

Isla de Margarita

Wyspa należąca do Wenezueli, położona na Kraibach. Cały rok skąpana w słońcu, niegdyś to właśnie na jej wybrzeżach można znaleźć było perły wielkości jaj. Obecnie jej niesamowite warunki krajobrazowe przyciągają co roku coraz większą liczbę turystów.

 

 

dominikana-punta-cana - wersja blog

Dominikana

Zaraz po Kubie, druga, największa wyspa Karaibów. Niekończące się gaje palmowe, białe plaże otaczające wyspę oraz pełni radości i gościnności tutejsi mieszkańcy sprawią, że pobyt tutaj będzie jednym z najpiękniejszych wakacyjnych wspomnień.

 

 

Wirtualna podróż po Punta Cana

,

Comments are closed.