Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

12 lip 2020
14 lip 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Hotele w Dubaju

Dubaj to miasto hoteli, tych już zbudowanych i tych, które wciąż się budują. Łatwiej jednak znaleźć tutaj hotele luksusowe, niż tanie — ceny na poziomie 30-40 USD za dobę należą do rzadkości, tyle zapłacimy w schronisku młodzieżowym. Większość ofert zaczyna się od 100 USD za noc.

Koszty pobytu w Dubaju

Koszty pobytu w Dubaju to co najmniej 250-300 AED dziennie. Za żywność i komunikację zapłacimy mniej niż w Polsce, np. przejazd taksówką kosztuje 3 AED + 1,5 AED za każdy kilometr. Ceny w supermarketach są około 30% niższe niż w Polsce. Drogo natomiast jest w dobrych restauracjach — kolacja dla dwóch osób to wydatek rzędu 400-500 AED. Można jednak żywić się w restauracjach typu McDonald’s, tylko trochę droższych niż w Polsce, albo w hinduskich, chińskich i pakistańskich knajpkach.

Polskie przedstawicielstwa dyplomatyczne w Dubaju

W Dubaju nie ma polskiej placówki dyplomatycznej. Najbliższa znajduje się w Abu Zabi.

,

Comments are closed.