Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

22 cze 2021
24 cze 2021
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 20. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Hotele w Moskwie

Moskwa jest bez wątpienia jednym z najciekawszych i najpiękniejszych miast Europy. Pomijając już nawet miejsca tak niezwykłe, jak Plac Czerwony, czy Kreml, warto chociażby przejść się na Patriarsze Prudy albo przejechać metrem.

Decydując się na hotele w Moskwie, powinieneś wiedzieć, że ich ceny zaczynają się od do zł za dobę dla osoby dorosłej w pokoju dwuosobowym.

Łóżko w hotelu Na Makarenko hotele w Moskwie

Łóżko w hotelu Na Makarenko

Hotele koło lotniska

W pobliżu Moskwy zlokalizowane są lotniska: Saint Thom. Przy każdym z nich znajduje się kilka hoteli, z których możemy skorzystać jeżeli mamy w Moskwie przesiadkę lub wylot we wczesnych godzinach porannych.

Domodiedowo hotele

Przy lotnisku Domodiedowo znajdują się hotele: . Aby zerezerwować hotel przy lotnisku Domodiedowo kliknij jeden z powyższych linków.

Szeremietiewo hotele

Przy lotnisku Szeremietiewo znajdują się hotele: . Aby zerezerwować hotel przy lotnisku Szeremietiewo kliknij jeden z powyższych linków.

Wnukowo hotele

Przy lotnisku Wnukowo znajdują się hotele: . Aby zerezerwować hotel przy lotnisku Wnukowo kliknij jeden z powyższych linków.

Moskwa hotele centrum

Jeżeli potrzebujesz hotelu w centrum Moskwy, skorzystaj z jednego z linków aby zarezerwować hotel natychmiast: . Możesz też wyszukać hotele w Moskwie powyżej, podając daty na wyszukiwarce i klikając klawisz Szukaj.

Moskwa koszty pobytu

Ceny podstawowych artykułów żywnościowych w Moskwie są na niższym poziomie niż w Polsce. Za chleb zapłacimy ok. 2 PLN, za kwas chlebowy ok. 1 PLN. Cola-Cola będzie nas kosztować około 1 PLN za puszkę. Aby obniżyć koszty wyżywienia, można wyszukać oferujący pokój ze śniadeniem hotel.
W Moskwie znajdziesz wiele tanich hosteli i noclegów. Jeśli chcesz się o nich dowiedzieć, odwiedź artykuł Tanie noclegi Moskwa.

, , , , , , ,

Comments are closed.