Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

26 lis 2020
28 lis 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Hotele w Portugalii

Praia da Rocha

Praia da Rocha

W portugalskich nad-atlantyckich kurortach znajdziemy wiele miejsc, gdzie można wypocząć, dobrze zjeść, posmakować lokalnych trunków oraz potańczyć. Będąc w tym kolorowym kraju, nie sposób nie spróbować jak cudownie smakują świeże owoce morza w połączeniu z portugalskimi winami. Szczególnie polecamy restauracje usytuowane przy plażach w malowniczej miejscowości Praia da Rocha lub w chętnie odwiedzanej przez turystów miejscowości Alvor. Życie nocne na wybrzeżu jest bardzo bogate. Liczne dyskoteki, zawsze pełne gości gwarantują dobrą zabawę.

Koszty pobytu w Portugalii

Koszty utrzymania w Portugalii są wyższe niż w Polsce. Kwota około 25 € wystarcza na 1 noc na kempingu oraz 1 dniowe wyżywienie w najtańszych lokalach lub na targowiskach. Aby spędzić noc w niedrogim pensjonacie, jeść w restauracjach oraz odwiedzić kilka muzeów, trzeba wydać dziennie około 50 €. Najdroższym regionem jest południowe wybrzeże Algarve oraz stolica – Lizbona. Tańszymi miejscami są miejscowości położone w górach we wschodniej Portugalii. Portugalia po sezonie oferuje duże zniżki w hotelach, pensjonatach oraz kempingach.

, ,

Comments are closed.