Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

11 lip 2020
13 lip 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Hotele w Singapurze

Koszty pobytu w Singapurze

Pobyt w Singapurze jest znacznie droższy niż w innych państwach Azji. Nocując w hotelach średniej klasy i żywiąc się w dobrych restauracjach trzeba być przygotowanym na wydatek 150 SGD. Kto woli tanie schroniska i jedzenie na ulicznych straganach, wyda około 50 SDG.

Leczenie w Singapurze

Podczas pobytu w Singapurze nie trzeba się obawiać zachorowania z powodu zanieczyszczonego jedzenia czy wody (płynąca w kranach nadaje się do picia). Odpowiednie przepisy wymuszają przestrzeganie higieny w restauracjach i punktach gastronomicznych. Wyeliminowano także wiele chorób przenoszonych przez insekty.
Przed przyjazdem do tego kraju nie ma obowiązku zaszczepienia się przeciw konkretnym chorobom, ale wszystkim podróżującym do Azji zaleca się wzięcie zastrzyków zabezpieczających przed błonicą, tężcem, wirusowym zapaleniem wątroby typu A i B oraz tyfusem.

Ambasad i konsulaty w Singapurze

Ambasada RP w Singapurze, 435 Orchard Road, 17-02/03 Wisma Atria, Singapore 238877,
tel. (00-65) 62 35 94 78, tel. dyżurny (00-65) 96 73 85 48, fax (0065) 62 35 94 79,
secretary@pacific.net.sg, www.singapore.polemb.net.


,

Comments are closed.