Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

04 gru 2021
06 gru 2021
Dodaj następny pokój

Hotele w Stambule

Stambuł położony jest na granicy między Europą a Azją. Wybierając się do tego miasta, będziesz miał okazję skorzystać z wielu plaż na brzegu niezwykle ciepłego latem Morza Marmara. Zwiedzając Stambuł będziesz miał okazję zobaczyć wpływy starożytnego miasta Konstantynopol, dawnej stolicy cesarstwa rzymskiego, religii muzułmańskiej, a także kultur zarówno europejskich, jak też i azjatyckich.
Będąc w Stambule, możesz zdecydować się na odwiedzenie jednej z miejscowości położonych nad brzegiem Morza Czarnego. Ten akwen, którego nazwa wzięła się od koloru wody, jest niezwykle popularną destynacją turystyczną. Odwiedź kategorię Istambuł wycieczka, aby dowiedzieć się więcej o tym, co warto zobaczyć w Stambule.

Decydując się na hotele w Stambule, powinieneś wiedzieć, że ich ceny zaczynają się od zł do zł za dobę dla osoby dorosłej w pokoju dwuosobowym.

Przykładowy pokój w stambulskim hotelu hotele w Stambule

Przykładowy pokój w stambulskim hotelu

Hotele koło lotniska

W pobliżu Stambułu zlokalizowane są lotniska: Saint Thom. Przy każdym z nich znajduje się kilka hoteli, z których możemy skorzystać jeżeli mamy w Stambule przesiadkę lub wylot we wczesnych godzinach porannych.

Sabiha Gökçen hotele

Przy lotnisku Sabiha Gökçen znajdują się hotele: . Aby zerezerwować hotel przy lotnisku Sabiha Gökçen kliknij jeden z powyższych linków.

Atatürk hotele

Przy lotnisku Atatürk znajdują się hotele: . Aby zerezerwować hotel przy lotnisku Atatürk kliknij jeden z powyższych linków.

Stambuł hotele centrum

Jeżeli potrzebujesz hotelu w centrum Stambułu, skorzystaj z jednego z linków aby zarezerwować hotel natychmiast: . Możesz też wyszukać hotele w Stambule powyżej, podając daty na wyszukiwarce i klikając klawisz Szukaj.

Koszty pobytu w Stambule

Ceny żywności w Stambule, poza supermarketami, są przeważnie wyższe niż w innych częściach kraju, ale zbliżone do cen w najmodniejszych kurortach nadmorskich i generalnie cen w krajach zachodnioeuropejskich. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach w mieście, odwiedź artykuł: Zakupy i ceny w Stambule.

Polskie placówki dyplomatyczne w Stambule

Konsulat Generalny RP w Stambule

Istanbul – Maslak, Giz 2000 Plaza, Ayazaga Köyü Yolu No: 7, K. 5
Tel : (+90 212) 2906630 – 2906631
Fax : (+90 212) 2906632
http://www.stambulkg.polemb.net/
Sprawy wizowe i konsularne: stambul.kg.konsulat@msz.gov.pl

Dyżurny konsul – tylko w sprawach losowych :

(+90) 5304691881
stambul.kg.dyzurny@msz.gov.pl

,

Comments are closed.