Jak zarezerwować połączenie lotnicze?

Po wyszukaniu połączeń lotniczych trzeba wybrać jedno z nich na liście propozycji. Jeżeli wyszukiwane było połączenie w obie strony na liście oznacz odpowiednią godzinę wylotu i godzinę powrotu, a następnie kliknij klawisz ZAREZERWUJ.

Polecenie ZAREZERWUJ przeniesie cię na stronę Opcje Podróży. W sekcji Dane Podróżnych wybierz Tytuł, wpisz Imię i Nazwisko dla każdego pasażera i kliknij na klawiszu KONTYNUUJ REZERWACJĘ.
UWAGA: Dla wszystkich pasażerów niepełnoletnich należy podać daty urodzenia zgodnie z dodatkowymi polami, które pojawiają się w takiej sytuacji na formularzu.

Po podaniu danych pasażerów zostaniesz przeniesiony na stronę Płatność. Podaj dane Płatnika, wybierz formę płatności i zaakceptuj regulamin oraz warunki świadczenia poszczególnych usług. Kliknij na klawiszu REZERWUJ WYBRANE USŁUGI. Proces rezerwacji usług (połączenia lotniczego, ubezpieczenia) jest realizowany automatycznie. Po jego zakończeniu serwis wyświetli stronę potwierdzenia, na której podane są dalsze instrukcje.

UWAGA: Jeżeli wybrano płatność „Przelew online” – serwis przeniesie cię na stronę płatności online. Dokończ płatność na stronie swojego banku. Po jej zakończeniu proces rezerwacji zostanie uruchomiony automatycznie.

Comments are closed.