KLM loty

już od 862 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
KLM

Najtańsze loty KLM

Pokaż inne miasta

Loty KLM (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy: KLM Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.-pt. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty KLM są obecnie do Frankfurtu, Londynu i Madrytu. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Wrocławia, Warszawy i Poznania.
 

KLM, loty już od 862 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 05 maj 2024 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 11 maj 2024 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu KLM z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi KLM zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi

Linia lotnicza KLM oferuje swoim pasażerom program Flying Blue. Uczestnictwo jest darmowe, do wyboru klienci mają cztery poziomy członkostwa gwarantujące różne bonusy i przywileje. Flying Blue pozwala zdobywać mile za przeloty, które można wymieniać na kolejne loty lub hotele, wynajem samochodów i wiele innych. Dzieci od 15.roku życia mogą samodzielnie podróżować z KLM, młodsze w wieku 4-14 lat powinny mieć wykupioną opcję dodatkowej opieki. Dwulatkowie nie potrzebują oddzielnego biletu, mogą siedzieć na kolanach rodzica.