Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

24 maj 2018
26 maj 2018
Dodaj następny pokój

Linie lotnicze Germanwings

Germanwings informacje ogólne

Rok założenia: 1997
Flota: samolotów: Airbus A319
Trasy: ponad 75 destynacji
Symbol IATA: 4U
Główna siedziba: Kolonia, Niemcy

Germanwings historia

Niemieckie linie lotnicze Germanwings swoją obecną nazwę mają od 2002 roku. Powstały w 1997 roku jako Eurowings Flug GmbH, a w 2009 roku zostały przejęte przez Lufthansę. Od początku istnienia intensywnie się rozwijają, zwiększają liczbę połączeń i flotę.Germanwings (loty) to gwarancja konkurencyjnych cen przy wysokim standardzie obsługi klienta.

Germanwings sieć połączeń

Germanwings rozkład lotów zapewnia połączenia do wielu miast w całej Europie. Najważniejszymi protami docelowymi są: Stuttgart, Kolonia, Berlin, Drezno, Dortmund, Hamburg, Monachium, Tirana, Wiedeń, Sofia, Dubrownik, Zagrzeb, Praga, Paryż, Nicea , Ateny, Rodos, Budapeszt, Bukareszt, Reykjawik, Dublin, Rzym, Mediolan, Lizbona, Moskwa, Belgrad, Barcelona, Ibiza, Madryt, Teneryfa, Majorka, Zurych, Stambuł, Ankara, Kijów, Londyn, Edynburg, Manchester, Sztokholm, w Polsce są to Kraków i Warszawa. Tanie loty germanwings są dostosowane do zmieniających się potrzeb klientów i popularności destynacji w zależności od sezonu.

Germanwings bilety, usługi

Germanwings linie lotnicze uruchomiły usługę Smart Connect: w specjalnej cenie można wykupić pakietowe połączenia z przesiadką w Stuttgarcie, Berlinie-Schönefeld i Kolonii/ Bonn. Pasażerowie mogą też otrzymać kartę lojalnościową Boomerang Club, na której zbierają punkty za korzystanie z oferty Germanwings i firm partnerskich. Dzięki niej mają dostęp do licznych promocji i zniżek, m. in. darmowych lotów. Bilety lotnicze Germanwings można zamówić w łatwy i szybki sposób drogą elektroniczną na stronie naszego biura podróży www.bluesky.pl.

Germanwings samoloty

Flota składa się z kilkudziesięciu samolotów typu Airbus A319, który może pomieścić do 156 pasażerów i osiąga prędkość do 871 km/ h.

 

Comments are closed.