Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

25 wrz 2018
27 wrz 2018
Dodaj następny pokój

Londyn Stansted: dojazd

Londyn Stansted – dojazd pociągiem

Na lotnisko Londyn Stansted i z powrotem do centrum można bardzo łatwo dostać się szybkim pociągiem Stansted Express. Wygodne, nowoczesne pociągi z dostępem do wi-fi zapewniają pasażerom komfortową i szybką podróż. Pociąg odjeżdża z lotniskowego dworca zlokalizowanego tuż pod halą, co każde 15 minut, a trasa do stolicy zabiera ok 47 minut. Przejazd kosztuje 16 funtów, w obie strony 26 funtów. Natomiast pasażerowie poszczególnych linii, jak choćby Ryanair mogą liczyć na zniżkę kupując bilet przez stronę firmy i podając kod rezerwacji.

Londyn Stansted taksówki

Podróżni mogą również skorzystać z taksówki, zamawiając ją w specjalnym punkcie na lotnisku lub wcześniej zamówić taksówkę przez internet. Warto korzystać z licencjonowanych firm.

Londyn Stansted autobusy

Na trasie Stansted – Londyn kursują również autobusy linii A4, A6, A7, A9 i National Express. Autobusy kursują trasą A6, A7, A8, A9. Na Londyn Stansted dojazd zajmuje od 50 min z London Stratford, około 1 godzinę 40 minut z London Victoria oraz 1 godzinę 35 minut z London Paddington. Bilety w jedną stronę kosztują od 5 GBP z możliwością rezerwacji online.

Londyn Stansted samochodem

Osoby, które podróżują własnym samochodem mogą skorzystać z wielu opcji parkingowych dostępnych na lotnisku Londyn-Stansted. Podróż z Londynu do lotniska należy pokonać trasą M 11.

, , , , ,

Comments are closed.