Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

20 sie 2018
22 sie 2018
Dodaj następny pokój

Londyn Stansted

Trzeci, najbardziej uczęszczany port lotniczy Londynu. Rocznie obsługuje 18 milionów pasażerów. Lotnisko Londyn Stansted położone jest w odległości 48 km na wschód od centrum miasta. Lotnisko Stansted jest portem przesiadkowych dla tanich przewoźników.

lotnisko-Stansted

Londyn Stansted terminale

Na jednym z najnowocześniejszych londyńskich lotnisk znajduje się terminal główny i trzy subterminale, do których łatwo można dojechać kolejką. Terminal środkowy, lewy i prawy. Zaledwie do lewego subterminala trzeba przejść pieszo.

Adres lotniska: Stansted Airport Limited, Enterprise House, Bassingbourn Road, Essex, United Kingdom
strona internetowa: Stansted Airport

Szczegółowe informacje możesz otrzymać dzwoniąc pod wymienione numery telefonów:
Informacje ogólne: +44 (0) 844 335 1803
Informacje o lotach – na żywo: +44 (0) 8443351803
Parking samochodowy: +44 (0) 871 310 4111

Londyn Stansted parkingi

Na lotnisku Londyn-Stansted parkingi są dostępne w wielu taryfach w zależności od długości podróży i potrzeb klientów. Lotnisko oferuje swoim pasażerom wygodne opcje parkowania swojego samochodu, parking: krótkoterminowy, długoterminowy, mid stay, meet&greet, JetParks. Ekonomiczną i bardzo wygodną opcją są parkingi długoterminowe. Znajdują się 12 min od lotniska, ale w cenie opłaty za miejsce postojowe klient ma zapewniony darmowy transfer, co każde 15 minut. Dużym powodzeniem cieszy się również opcja meet&greet, kiedy nie trzeba martwić się szukaniem miejsca postojowego, ktoś inny zrobi to za nas.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Stansted

Jeżeli potrzebujesz dojechać do Londynu i poruszać się po mieście samochodem, na lotnisku usługi wynajmu aut oferują następujące firmy: Hertz, Avis, Europcar, National, Alamo, Budget, Enterprise oraz Sixt. Rezerwacja samochodu odbywa się również online. Koszt, to od 11 GBP dziennie.

, , ,

Comments are closed.